Pisanie jest dla mnie jak schronienie i ucieczka od szarej, zwykłej codzienności. Jest dla mnie ostoją i zrozumieniem, dla tej całej nienawiści ludzkiej, która panuje w zwykłych nieświadomych sercach. Szukanie nowych pomysłów i ciekawych historii jest jak wspinaczka górska, czasami masz wszystkiego pod dostatkiem, dotykasz szczytów, lecz niekiedy spadasz na dno i nie wiesz, co będzie dalej. Wtedy wątpisz, wątpisz w siebie, w swoje umiejętności, lecz gruntem jest to by się tak łatwo nie poddawać. Pomysły i odpowiednie słowa przyjdą same, w odpowiednim momencie, nieoczekiwane, wkraczając do naszych umysłów niczym małe iskierki pobudzające nas do życia, do pisania.


🔜Wciąż czekam na dzień, w którym to moje marzenia w końcu się spełnią.⏳

Jeżeli chcesz się zareklamować lub napisać do mnie, zrób to nie gryzę :))

Będę wdzięczna za komentarze, które pozwolą mi poprawić
niedociągnięcia. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to daj mi znać ułatwi mi to poprawę danego opowiadania.

Wszytskie moje opowiadania wròcą w chwili kiedy odzyskam swoje pliki z komputera. Niestety to może trochę potrwać. 😯😐😉
----❤------❤--------❤------❤--------❤------❤---

A teraz na koniec kilka spraw technicznych.
Każdy opublikowany na mym profilu tekst jest moją pracą autorską, której nie pozwalam kopiować, udostępniać ani użytkować w żaden inny sposób bez uzyskania mojej zgody. etc, etc, ect...

Do wykonania wszystkich projektów graficznych jakie zamieszczam na moim profilu używam zdjęć pobranych z Internetu do których nie posiadam praw autorskich. Grafika wykonana została na potrzeby promocyjne, nie używam jej w celach komercyjnych, nie uzyskuję żadnych korzyści materialnych z zamieszczonych przeze mnie prac.
  • My Dreams :))
  • JoinedJanuary 2, 2015Last Message
lidia1394 lidia1394 Aug 05, 2019 04:56PM
Na moim drugim koncie @Lidia13R możecie już zajrzeć, do mojego nowego dzieła - Kształt mojego serca. I dotknąć 7 rozdziału Celestial Chosen - Mystery. Serdecznie zapraszam. Pozdrawiam. 
View all Conversations