Jeżeli chcesz się zareklamować lub napisać do mnie, zrób to nie gryzę :))

----❤------❤--------❤------❤-----
Pisanie jest dla mnie jak schronienie i ucieczka od szarej, zwykłej codzienności. Jest dla mnie ostoją i zrozumieniem, dla tej całej nienawiści ludzkiej, która panuje w zwykłych nieświadomych sercach. Szukanie nowych pomysłów i ciekawych historii jest jak wspinaczka górska, czasami masz wszystkiego pod dostatkiem, dotykasz szczytów, lecz niekiedy spadasz na dno i nie wiesz, co będzie dalej. Wtedy wątpisz, wątpisz w siebie, w swoje umiejętności, lecz gruntem jest to by się tak łatwo nie poddawać. Pomysły i odpowiednie słowa przyjdą same, w odpowiednim momencie, nieoczekiwane, wkraczając do naszych umysłów niczym małe iskierki pobudzające nas do życia, do pisania. Tak bowiem powstał świat, który wykreowała wyobraźnia.
----❤------❤--------❤------❤-----
Nigdy nie czułam się poetą, pomimo tego iż tkam swój własny świat nitka po nitce, pozostawiając w nim nieco odrobinę czułości. Czasem tylko, własne myśli i uczucia ubieram w strojne słowa w drodze, gdzieś do głębi siebie. Tak jednak robi wielu z nas. Większość intymnie, ale czy wszyscy jesteśmy przez to poetami? Chyba nie.
----❤------❤--------❤------❤-----

Jeśli herbata to tylko zielona.❤

🔜Wciąż czekam na dzień, w którym to moje marzenia w końcu się spełnią.⏳

Ps. Jeśli zapraszasz mnie, abym przeczytała to, co piszesz nie obrażaj się później na to, jaką wyrażę opinię i czego się przyczepię. To z chęci pomocy, a nie ze złośliwości. Konstruktywna krytyka jest bowiem przyczyną rozwoju człowieka. Inaczej siedzielibyśmy dalej w przeświadczeniu, że niema nic lepszego, nic innego.

----❤------❤--------❤------❤-----
Kilka spraw technicznych:
Każdy opublikowany na mym profilu tekst jest moją pracą autorską, której nie pozwalam kopiować, udostępniać ani użytkować w żaden inny sposób bez uzyskania mojej zgody. '
Każda użyta przeze mnie fotografia nie jest moja i nie pobieram za nie żadnych opłat. etc, etc, ect...
  • JoinedJune 20, 2019Last Message
LidiaR13 LidiaR13 May 12, 2021 11:39AM
Cześć. Minęło sporo czasu od ostatniego rozdziału, ale w końcu się udało i już jest 7 rozdział WYBRAŃCÓW. Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania. Dobrego dnia kochani. Dajcie znać, czy się p...
View all Conversations

Story by Lidia
TOM 1 WYBRAŃCY - Mystery by LidiaR13
TOM 1 WYBRAŃCY - Mystery
Każdy cień skrywa tajemnice... Nad Perunem gęstnieją czarne chmury. Najlepsze więzienie w kraju wybucha...
ranking #61 in thriller See all rankings
3 Reading Lists

CzC