Selam! Ben Alya. 
20 yaşındayım. Üniversitede hukuk okuyorum. Bana en en en çok keyif veren iki şey; müzik yapmak ve kitap yazmak. Şarkı yazıp söylemeyi, kalem ve kağıt gördüğüm her yerde ise kendime yeni karakterler, dostlar, aşklar ve dünyalar yaratmayı çok seviyorum. Hatta hakim olamıyorum bile diyebilirim ;))

Çoğunuzla henüz tanışmadık belki ama bazılarınız beni Karanlık Lise ile tanıdı. Karanlık Lise 1, 2 ve üçüncü kitabı Gölgeler ile Wattpad macerasının ardından (o sırada daha 16 yaşındaydım, bu kadar zaman geçti ama hala inanamıyorum) basılarak raflarınıza taşındı. Pek çok imza günü ve etkinlik ile biraraya gelmeye başladık. Bu sayede önceden sosyal medya üzerinden kaynaşırken, artık Türkiye'nin farklı şehirlerinde yüz yüze de görüşebilmeye başladık.

Wattpad'de yayımlamakta olduğum kurgularımın yanında yine yerimde duramadım ve bambaşka bir iş daha açtım başıma sanırım. :)
Basılan 3 romanıma aykırı olarak daha sonra 2018'de, bir de şiir kitabıyla raflarınıza misafir oldum. Şiir+deneme kitabım BEN ÇOK SEVDİM'in fragmanını Youtube kanalım Alya Öztanyel'den izleyebilirsiniz.

Karanlık Lise'yi okumadıysanız; ruhunuzu, aklınızı, kalbinizi müzikle ve daha pek çok şeyle dolduracak bu büyülü dünyaya davet ediyorum sizi. Gölge Ailemizde sana da yer var! Serinin üç kitabına da aşağıdaki linkten ulaşabilirsin:
- http://www.dr.com.tr/Yazar/alya-oztanyel/s=200885
-----------

İletişim ve Bilgi - Contact & Info:

Instagram - Twitter - Snapchat: alyaoztanyel
facebook.com/alyaoztanyel
wattpad.com/user/alywithdw
Youtube kanalım - Spotify hesabım : Alya Öztanyel

**
Beni ve kitaplarımı daha iyi tanıyabilmek için sunumumu bu linkten izleyebilirsiniz! // You can watch my presentation to get to know me&my books better. The video is with English subtitles! The link is: https://www.youtube.com/watch?v=HEdbUJyXeBk
  • İstanbul
  • JoinedNovember 17, 2013


Following

Last Message
alywithdw alywithdw Dec 08, 2018 12:01PM
"Hiçbir zaman hayatıma ya da hayatın kendisine anlam verebilecek kadar büyüyebileceğimi sanmıyordum. Öğreneceğim hiçbir şeyin, gideceğim hiçbir okulun bana bunu gösterebileceğine inanmadım. İnanmadım...
View all Conversations

Stories by Alya Öztanyel
Son Defa by alywithdw
Son Defa
"Şartın nedir?" Gülümsedim ve üstüne yaslanmakta olduğumuz gri, demir çitte kayarak yaklaştım. &qu...
ranking #21 in son See all rankings
Element by alywithdw
Element
Gerçek ailemi hiç tanımadım. Ben doğduktan kısa bir süre sonra beni bir yurda bırakmışlar. Ne bir not,ne bir...
ranking #3 in karanlıklise See all rankings
Blog A by alywithdw
Blog A
Hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız ve çoğumuz aynı ülkede yaşadığımız için aynı eğitim sistemi içine dahil...
ranking #107 in tavsiye See all rankings
1 Reading List