Selam! Ben Alya. 
22 yaşındayım. Hukuk fakültesi mezunuyum, stajyer avukatım. Bana en en en çok keyif veren iki şey; müzik yapmak ve kitap yazmak. Şarkı söylemeyi, kalem ve kağıt gördüğüm her yerde ise kendime yeni karakterler, dostlar, aşklar ve dünyalar yaratmayı çok seviyorum.

Çoğunuzla henüz tanışmadık belki ama bazılarınız beni Karanlık Lise ile tanıdı. Karanlık Lise 1, 2 ve üçüncü kitabı Gölgeler ile Wattpad macerasının ardından basılarak raflarınıza taşındı. Pek çok imza günü ve etkinlik ile biraraya gelmeye başladık. Bu sayede önceden sosyal medya üzerinden kaynaşırken, artık Türkiye'nin farklı şehirlerinde yüz yüze de görüşebilmeye başladık.

Wattpad kurgularımın yanında 4'ü roman, 1'i şiir ve deneme olmak üzere toplam 5 kitabım Epsilon Yayınevi ve Doğan Kitap Dex Yayınlarından raflarınıza taşındı. Karanlık Lise, Karanlık Lise 2, Karanlık Lise Gölgeler, Ben Çok Sevdim ve en yeni kitabım Bir Şans Daha sizinle buluştu. Kitaplarım için çektiğimiz fragman videolarına Youtube kanalım Alya Öztanyel'den ulaşabilirsiniz.

Karanlık Lise'yi okumadıysanız; ruhunuzu, aklınızı, kalbinizi müzikle ve daha pek çok şeyle dolduracak bu büyülü dünyaya davet ediyorum sizi. Gölge Ailemizde sana da yer var! Tüm kitaplarıma buradan ulaşabilirsin:
- http://www.dr.com.tr/Yazar/alya-oztanyel/s=200885
-----------
İletişim ve Bilgi
alyaoztanyelbusiness@gmail.com
instagram.com/alyaoztanyel
twitter.com/alyaoztanyel
facebook.com/alyaoztanyel
wattpad.com/user/alywithdw
Youtube kanalım: Alya Öztanyel

**
Beni ve kitaplarımı daha iyi tanıyabilmek için sunumumu bu linkten izleyebilirsiniz! // You can watch my presentation to get to know me and my books better. The video has English subtitles! The link is: https://www.youtube.com/watch?v=HEdbUJyXeBk
  • İstanbul
  • JoinedNovember 17, 2013Last Message
alywithdw alywithdw Feb 13, 2021 03:57PM
Sevgililer Günü'nü yarım kalan tüm aşkların hikayesi ile kutlarım. Gerçekçi, tutku dolu ve gülümseten her anı ile...Bir Şans Daha tüm kitapçılarda.https://youtu.be/qDAP1WeI4Dk
View all Conversations

Stories by Alya Öztanyel
Karanlık Lise 2 by alywithdw
Karanlık Lise 2
"Ben uzun zamandır hiçbir şeyden emin olamıyorum. Bir sabah kalkıyorum, yaşamak istemediğimi düşünüyorum...
ranking #55 in güneş See all rankings
Son Defa by alywithdw
Son Defa
*2020 Wattys Kazananı* "Şartın nedir?" Gülümsedim ve üstüne yaslanmakta olduğumuz gri, demir çitte...
+15 more
FY by alywithdw
FY
New York, Londra ve İstanbul'un yükselen gayrimenkul lideri Serhat Bolat, Kendisine gelen iş teklifi ile ne y...
ranking #14 in başarı See all rankings
1 Reading List