Selam! Ben Alya. 
21 yaşındayım. Üniversitede hukuk okuyorum. Bana en en en çok keyif veren iki şey; müzik yapmak ve kitap yazmak. Şarkı yazıp söylemeyi, kalem ve kağıt gördüğüm her yerde ise kendime yeni karakterler, dostlar, aşklar ve dünyalar yaratmayı çok seviyorum. Hatta hakim olamıyorum bile diyebilirim ;))

Çoğunuzla henüz tanışmadık belki ama bazılarınız beni Karanlık Lise ile tanıdı. Karanlık Lise 1, 2 ve üçüncü kitabı Gölgeler ile Wattpad macerasının ardından (o sırada daha 16 yaşındaydım, bu kadar zaman geçti ama hala inanamıyorum) basılarak raflarınıza taşındı. Pek çok imza günü ve etkinlik ile biraraya gelmeye başladık. Bu sayede önceden sosyal medya üzerinden kaynaşırken, artık Türkiye'nin farklı şehirlerinde yüz yüze de görüşebilmeye başladık.

Wattpad'de yayımlamakta olduğum kurgularımın yanında yine yerimde duramadım ve bambaşka bir iş daha açtım başıma sanırım. :)
Basılan 3 romanıma aykırı olarak daha sonra 2018'de, bir de şiir kitabıyla raflarınıza misafir oldum. Şiir+deneme kitabım BEN ÇOK SEVDİM'in fragmanını Youtube kanalım Alya Öztanyel'den izleyebilirsiniz.

Karanlık Lise'yi okumadıysanız; ruhunuzu, aklınızı, kalbinizi müzikle ve daha pek çok şeyle dolduracak bu büyülü dünyaya davet ediyorum sizi. Gölge Ailemizde sana da yer var! Serinin üç kitabına da aşağıdaki linkten ulaşabilirsin:
- http://www.dr.com.tr/Yazar/alya-oztanyel/s=200885
-----------

İletişim ve Bilgi - Contact & Info:

Instagram - Twitter - Snapchat: alyaoztanyel
facebook.com/alyaoztanyel
wattpad.com/user/alywithdw
Youtube kanalım - Spotify hesabım : Alya Öztanyel

**
Beni ve kitaplarımı daha iyi tanıyabilmek için sunumumu bu linkten izleyebilirsiniz! // You can watch my presentation to get to know me&my books better. The video is with English subtitles! The link is: https://www.youtube.com/watch?v=HEdbUJyXeBk
  • İstanbul
  • JoinedNovember 17, 2013


Following

Last Message
alywithdw alywithdw Apr 23, 2020 03:24PM
Yüz yıl değil bin yıl geçse yine senin çocuklarınız. Yine cumhuriyetin, laikliğin, demokrasinin taşıyıcılarıyız. İzindeyiz Ata'm. Hiçbir dünya liderinin çocuklara vermediği kadar önem veren bu ileri...
View all Conversations

Stories by Alya Öztanyel
FY by alywithdw
FY
New York, Londra ve İstanbul'un yükselen gayrimenkul lideri Serhat Bolat, Kendisine gelen iş teklifi ile ne y...
ranking #74 in yeni See all rankings
Blog A by alywithdw
Blog A
Hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız ve çoğumuz aynı ülkede yaşadığımız için aynı eğitim sistemi içine dahil...
ranking #12 in blog See all rankings
Son Defa by alywithdw
Son Defa
"Şartın nedir?" Gülümsedim ve üstüne yaslanmakta olduğumuz gri, demir çitte kayarak yaklaştım. &qu...
1 Reading List