the wattys2022

Wattpad'in en büyük yıllık yazma yarışması

Başvurular 22 Temmuz 2022 tarihinde açılacak

where writers strive

YAZARLARIN GÜCÜNÜ GÖSTERDİĞİ YER

Watty Ödülleri, her yıl hikayelerini Wattpad'de paylaşmayı seçen yaratıcı, eğlendirici ve çeşitli seslerin şölenidir.

Wattpad, 9 farklı dilde 11 kategoride tamamlanmış hikayeler arıyor. Yeni neslin muhteşem hikaye anlatıcılarını, bir Watty ödülü kazanma şansını ve yeteneklerinin ödüllendirilme fırsatını yakalamaları için hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz. Kazanan hikayeler, Wattpad aracılığıyla yeni fırsatlarda öncelik kazanarak tüm topluluk ve çok daha fazlası tarafından okunma şansı da elde ediyor. Hayran kitlenizi büyütme hayalinizi gerçekleştirmek ya da sonunda O HİKAYEYİ bitirebilmeniz için Bu sizin yılınız. Yazmaya başlayın!

Ve yalnız yazmayacaksınız. Wattys sezonunu kişisel yazma hedefine ulaşmak için bir fırsat olarak gören dünya çapındaki binlerce Wattpadsever ile birlikte olacaksınız. Yazmaya hazır mısınız?

Wattpad'deki WattysTR profilini takip edin.

ÖNEMLİ WATTYS TARİHLERİ

Wattys başvuruları

22 Temmuz 2022'de Türkiye saatiyle 11.00 EDT'de başlayacak.

Wattys başvuruları

20 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye saati ile 06:59'da sona erecek.

Wattys kazananları

19 Kasım 2022 

Past Winners

Geçen Yılın
Kazananları

Yazmak için ilham mı arıyorsunuz? Geçen yılın kazananlarının sayfasına göz atın. 2021 Watty Ödülleri'ni evine götüren hikayeleri okuyun.

Kazananları Görüntüleyin

Wattpad
Creators
Bülteni

Hey! Yazar tıkanması mı yaşıyorsunuz? Kurgunuzda eksikler mi var? Planlı ilerleme ya da doğaçlama arasında seçim yapmaya mı çalışıyorsunuz? Tüm bunları yaşamış yazarlardan düzenli olarak ilham ve ipuçları alın. Aylık gönderilen Wattpad Creators Bülteni bültenine abone olun. Sadece İngilizce dilinde yayımlanır.

Abone Ol
Wattpad Writes