***   Vítam Vás na svojom Wattpade!   ***


Pod pseudonymom Sabaku no Tanaris píšem už vyše ako 5 rokov. Z FF som sa viac menej zamerala hlavne na Naruta, je to proste klasika, no nebránim sa ani FF na iné anime, či príbehy z hier a samozrejme, venujem sa aj svojím vlastným príbehom (na tých však treba poriadne zamakať! :D )

Zväčša u mňa nájdete romantiku, no rada píšem aj akciu. Celkom obľubou sú u mňa vnútorné monológy. Svoje poviedky uverejňujem na Konoha.cz a alebo na blogu, ktorý mám s kolegyňou Romanou, ktorá píše pod pseudonymom Mestekova. :)


Niečo málo o Sabaku:
- mám 21
- okrem anime milujem GoT, Star Wars a LOTR
- počúvam metal
- rajčina je úplne naj zelenina na svete!
- nemeriam ani 165 cm :/
- študujem materiálovú technológiu
- som taký sezónny gamer (mám obdobia kedy nič a kedy sa od toho nepohnem -_- )

Táák pár blábolov o mne. Dúfam teda, že Vás moje príbehy oslovia a budú sa páčiť. ♥ ♥ ♥


Vaša Sabaku no Tanaris ♥
  • Púchov
  • JoinedMay 8, 2017
Stories by Sabaku no Tanaris
Zmätený Kazekage by SabakuNoTanaris
Zmätený Kazekage #234 in Fanfiction
Tanaris Inuzuka sa s Gaarom stretli prvý krát ako deti. Už od prvého momentu, čo sa poznali, znamenali jeden pre druhého veľmi veľa. Avšak osud im nedoprial a stretli sa až po siedmich rokoch na chuuniských skúškac...
Krátke príbehy Azerothu by SabakuNoTanaris
Krátke príbehy Azerothu #655 in Fanfiction
Príbeh sa odohráva v legendárnom svete hry World of Warcraft. Nazrieme do života niekoľkých bytostí v svete Azerothu. Nájdete tu humor, akciu ale aj romantiku :)
Dračí dych by SabakuNoTanaris
Dračí dych #689 in Fantasy
Príbeh sa odohráva v období drakov, nie zas tak dlhé roky po vojnách, ktoré medzi sebou viedlo ľudské a dračie plemeno. Inšpiráciou pre moju poviedku bol sen, ktorý sa mi sníval. Nedal mi v hlave pokoj a tak som...