Select All
 • Predvianočná slávnosť v Konohe
  697 61 7

  V Konohe sa chystá predvianočná slávnosť a všetci sa na ňu veľmi tešia. Naruto a jeho kamaráti robia pre ľudí rôzne zábavky. Napríklad Tenten predvádza svoje zbrane, Lee organizuje kondičnú súťaž a Hinata má stánoček s jej dobrotami. Narutovi sa však nepáči, že si nemôže užiť slávnosť po svojom a tak dostane menš...

  Completed  
 • Lúč v temnote mojej duše
  149 10 1

  Sasuke po návrate do Konohy, uvažuje nad svojím doterajším životom. Myseľ mu však zastiera len temnota jeho minulých prežitkov a činov.

  Completed  
 • Keď poviem dosť!
  249 23 2

  Byť jedným z ANBU znamená špiniť si ruky, nepoznať city... Čo ak pre človeka existuje niečo, čo ho núti dýchať kyslík, usmievať sa a vstávať každý deň, lebo je to jediné, čo ho vytrhlo z každodennosti a temnoty?

  Completed  
 • Keď zafúkal vietor...
  141 11 1

  Príbeh sa odohráva v deň festivalu zvaného Tanabata. Je to klasický japonský festival, kedy ľudia napíšu na farebné lístky svoje želanie a vešajú ich na bambusové vetvičky vo vyššie položených miestach, aby sa ich priania vyplnili. Neji Hyuuga má na tento deň len jedno jediné želanie. Vyplní sa mu?

  Completed   Mature
 • Zmätený Kazekage
  9.2K 956 103

  Tanaris Inuzuka sa s Gaarom stretli prvý krát ako deti. Už od prvého momentu, čo sa poznali, znamenali jeden pre druhého veľmi veľa. Prešlo niekoľko rokov a od doby čo, Gaara vďaka Narutovi pochopil, čo je to priateľstvo a stal sa Kazekagem. Jedného dňa, Tanaris vyšle Tsunade na trojmesačnú veľvyslaneckú misiu. A po...