🖊📖
  • Atje kur jeta dhe vdekja ngatërrojnë njëra-tjetrën
  • JoinedJuly 8, 2021Stories by Al
NOVELA by RuhumAl
NOVELA
Histori që koha i ka dërrmuar e shkatërruar. E në të rrallë, i ka ndihmuar të lulëzojnë.
ranking #45 in drame See all rankings
MUSLIMANI 3: Mbushur me skëterrë by RuhumAl
MUSLIMANI 3: Mbushur me skëterrë
Muhamedi është në prag fejese me Bledën, ndërsa Dahlia nuk është në periudhën e saj më të mirë. Këtë herë, di...
Violina nën maskë by RuhumAl
Violina nën maskë
Sakrifikon për dashurinë... por po sikur kjo sakrificë të jetë gjithë jeta e në fund, pendohesh?... * * * 10...
ranking #134 in albanian See all rankings
2 Reading Lists