Yazmak kimisi için bir hobi kimisi içinse bir hayat felsefesidir. Benim için tamamen hayatımdan bir parça yazmak. Yeni hayatlar yaratmak, yeni karakterler yaratmak, aşklar, üzüntüler, sevinçler ve hüzünler yaratmak kimisine inanılmaz bir haz verir ancak bunlar artık benden bir parça. Bunlar olmadan eksik kalan bir insanım ben. 

Sözün kısası 20 yaşında, yaşını seven, ergenlikten uzak, kendi halinde, yarattığı tozpembe dünyalarda yaşamaktan mutlu, okumaya, kitaplarına ve yazmaya aşık bir genç kızım.***

Hikayelerim, kitaplarım ve benimle ilgili haberlerden, duyurulardan haberdar olmak için beni aşağıdaki hesaplardan takip edebilirsiniz :)

Facebook Kişisel Hesabım = https://www.facebook.com/nursinem.yildirim
Facebook Grubumuz = https://www.facebook.com/groups/1448577932060407/
Facebook Resmi Sayfamız = https://www.facebook.com/Sinem-Yıldırım-1491968027798925/timeline
Kişisel Twitter Hesabım = https://twitter.com/matildaesteban
Kişisel İnstagram Hesabım =https://www.instagram.com/matildaesteban/
Resmi Instagram Hesabımız = https://www.instagram.com/sinemyildiriminkaleminden/


***


"En iyi değilim, en kötü de. En cömert değilim, en cimri de. En kibirli değilim, en mütevazı da. Hiç kimseyi kandırmamış değilim, herkesi aldatmış da. Kimseyi yarı yolda bırakmamış değilim, herkesi satmış da. Hep iyiliğimden kaybetmiş değilim, kötülük yapa yapa kazanmış da. Çok başarılı olduğum günlerde oldu, dibe vurduğum da. Sevgi dolu değilim, nefret dolu da. Barışçıyım, biraz da savaşçı. Biraz güçlüyüm, biraz zayıf. Biraz iyiyim, biraz kötü. İyi? Kötü? İnsanım!"

W. Shakespeare ♥
  • Uçurumun Kıyısında!
  • JoinedMarch 15, 2014
Stories by Sinem Yıldırım
Siyah Kuğu - Sonsuz Aşklar Serisi 2 by MatildaEsteban
Siyah Kuğu - Sonsuz Aşklar Serisi 2 Romance
Kadın günah kadar siyah bir kuğu. Adam gece kadar lacivert bir yıldız. Ve bu hikayede kimse masum değil.
Uçurum: Gecelerin Efendisi by MatildaEsteban
Uçurum: Gecelerin Efendisi General Fiction
Suç dünyasının sisli sokaklarına sinmiş bir adam ile adalet terazisinin gölgesinde yaşayan idealist bir avukatın yolları kesiştiğinde ve aşk onları çarptığında sonuçlarının pek hoş olmayacağı aşikardı. Peki onlar a...
1 Reading List