Selam... Ben Lami 
19 yaşındayım
aslında gerçek şu asla kendimi tanıtmada başarılı olamadım. Hep kestirip attım bir iki kelimeyle. Ama gerçek şu ki içimde bir yerlerde gizlenen, korkak duygularım çok yoğun. Dışarıdan bana yapılan izlenimler hep şu cümleyle özetlenir "Seni çok ukala. kendini beğenmiş biri zann ediyordum!" bu cümle hayatıma giren hemen hemen her kişi tarafından söylenir yüzüme. Nedeni ni hala anlamış değilim. Ama Allah biliyorya hiç öyle değilim. Zaten beni tanıdıktan sonra herkes içimi bilir. Sever beni.
Çok çabuk birini sever. arkadaş olurum. Başkasının sırrını çok iyi saklarım, ama kendi sırrımı sır olarak asla saklayamam.En nefret ettiğim özelliğim bu galiba.
Yazmaya daha 9 10 yaşlarımda tuttuğum bir hikaye defteriyle başladım. O zamanlar böyle imkanlar yoktu tabi. O defterde 100 den çok hikaye yazdım. Hepsini zorla arkadaşlarıma, aileme okutur, yorumlarını alırdım. Bir gün Risale nur indirmek için play markete girdim ve watpadı gördüm. ve yüklerken tek düşüncem Risale Nurla ilgili bir kitap bulmaktı. buldum ve ayrıca da burayı keşfettim.
Yazmayı çok seviyorum. Ne kadar güzel yazdığımı asla bilemem ama aldığım tepkiler güzel. Yazmak çok güzel bir şey bence. Güzel içerikli bir yorum okumak çok güzel bir hiss. Birşeyleri başarıyor olmak, farketmez kaç kişi okuyor, izliyor, begeniyor yaptıklarını, bir kişi bile güzel yorum yapıyorsa sana, birşeyleri başarıyorsun demekdir. Çok konuştum dimi. Hala okuyorsan tebrik ederim seni. Seni seviyorum
unutmayın birini sevmek ayrıcalıktır.


Youtube hesabım_ https://www.youtube.com/channel/UCnKcLtQDx3Il3tlosYRFFeg
  • JoinedJune 4, 2015

Following

Last Message
LamiStories LamiStories Dec 19, 2017 09:50PM
Merhaba çok değerli okuyucularım. Uzun süredir youtubede ve wattadda aktiv olamıyorum. Bazı arkadaşlar yeni bölüm ne zaman diye sormuş. Malesef yeni bölüm gelmeyecek. Çünki artık kendi hikayeme başlı...
View all Conversations

Stories by Life Stories
Aşk yığını #Wattys2018 by LamiStories
Aşk yığını #Wattys2018
"Kas yığınından başka bir halt değilsin!" "Kas değil AŞK yığını!" "Seni seviyorum de...
ranking #3 in serenaysarıkaya See all rankings
Tutsak Aşk  by LamiStories
Tutsak Aşk
Babamın işlerinin düzelmesiyle Gümüşsemt'e taşındık. Zenginlik, altınlar, ev, araba, para hepsi mutsuzluk ve...
ranking #101 in alsel See all rankings
Şanssız Böcek by LamiStories
Şanssız Böcek
"Geceleri striptizci..Gündüzleri ruhsuz bedenim senin için bir prensese dönüşemez!" Yüzünde hiss'si...
ranking #635 in handeerçel See all rankings
2 Reading Lists