IrenaaTropliniii2

Heyy babies♥
     	Can u help me me ca quotes per shoqerine? ! Mundesisht shqip dhe me duhen sot para ores 00:00 :|.
     	Thank u =) xxx

Asiapp

@IrenaaTropliniii2 Hej, çkemi! ☺
     	 Per kete pune ke librin "Not just a quote" nga @g_lea_26
Reply

Ngrica

Helooo ❤ *imagjinoje blu kete zemren*
     
     Si t'kam?
     
     Kur do na e rikthesh librin Henez :(

IrenaaTropliniii2

@Elkeda Ehem. Dhe jam kaq e lumtur qe esht nje njeri qe nuk e ndan wattin nga vetja. Pas nje periudhe do behemi dy xp.
      ❤
Reply

Ngrica

@IrenaaTropliniii2 Oo sa mire.Ke shume te drejte shkolla eshte primarja.. Edhe pse un se ndaj dot wattin nga vetja xp
      shyqyr XD
      
      Asgje, thanks ti qe u riktheve ❤
Reply

IrenaaTropliniii2

@Elkeda Kam ardhur ne Itali qe ne gusht. Dhe jam ktu me shkollen dmth. Dhe per momentin m'esht dukur me shum me rendsi tmeresha pak me shkollen sesa me wattin :(. Por tani jam ktuuu,u riktheva dhe nuk humbas me jo xp. 
      Dhe btw,thank u qe me shkruajte❤❤❤
Reply

LauritHyseni

Hi❤
     Nese ke kohe/deshire mund t'i hedhesh nje sy librit tim "Vite te humbura"? Si dhe te shprehesh mendimin tend... do e vleresoja shume

IrenaaTropliniii2

Hedhou pipell,Irena esht gjall!
     Well,sic e keni ven re,kam postuar nje liber tjeter dhe do isha shum e lumtur nqs ndonjeri nga ju do shpenzonte 5min nga koha e tij per ti hedhur nje sy librit tim.
     Lexim te mbardhe lov u

blueskiessuck

Hey babygirl
     Pse ske postu me?

IrenaaTropliniii2

@Artiolaaa Kjo gjeja e cuditshme qe kam shkruar,do behet unpublish. Dhe mendoj qe tani se afermi do jem me ndonje new book,me t'hajrit se ky
Reply

blueskiessuck

Well si i behet me tgjet frymezimin ty qe te kthehesh ne watt 
Reply

IrenaaTropliniii2

@Artiolaaa hey babe❤. 
      Kam qen super duper e zen me provimet,tcilat mkan mar frymen. Dhe tthem tdrejten,e kam humbur pak frymzimin :(. 
Reply