Kdo jsem? Jsem Esarina Borwei. Mezi zdejšími pozemšťany jsem však známá pouze jako Es. Protloukám se životem, ve volném čase sleduji nejrůznější seriály, vše shippuji jak šílená a čas od času se zmůžu i na nějaký ten cosplay/crossplay ...

Oficiálně píši od roku 2007, kdy jsem si založila první blog, pak následoval i druhý (odkazy níže). Nicméně psaní jsem se začala věnovat už někdy ve čtvrté třídě na základce, protože jsem stejně jako ostatní děti měla naivní představu o svém budoucím povolání. Spisovatelka. Znělo to tak úžasně, tak jednoduše ... jenomže čím je člověk starší a čím více má povinností, tím těžší je najít si na to milované psaní čas. Ke konci střední školy jsem s psaním v podstatě úplně přestala a teď se k tomu po letech horko těžko opět vracím. Nejčastěji píši OC, velmi nerada si vypůjčuji již stvořené charaktery s úmyslem vylepšit jim život dle mého gusta (ne, upřímně - já se jen prostě neumím držet předem daných charakterů :D ). A ano, věnuji se homoerotické tvorbě, BL, yaoi, slash, shonen-ai ... říkejte si tomu jak chcete, prostě dostane naservírované dva náhodné borce a užijte si je dle svého ;) Typické pro mě jsou jednorázovky typu #plotwhatplot #pornwithoutplot, takže pokud hledáte sáhodlouhé příběhy ... tady jich moc nenajdete (o ty se stále odmítám dělit s veřejnosti ˘^˘ ). Nicméně v poslední době mnou zmítá i touha napsat něco, cokoliv - bez jakékoliv romantické zápletky. Uvidíme, jak se mi to podaří ;)

Blog 2: http://www.esarina-es.estranky.cz
Blog 1: http://www.esarina.estranky.cz/
Cosplay fan page: https://www.facebook.com/EsarinaCosplay/

*-*
V rámci naivní představy "chci mít všechnu svoji tvorbu pohromadě" zde jsou i moje starší dílka, která je možné najít na zmíněných blozích.
  • JoinedNovember 4, 2015


Following


Stories by Esarina
Láska = Láska by Esarina
Láska = Láska
Skromná sbírka LGBT+ jednorázovek.
+2 more
Severus x Sssevie by Esarina
Severus x Sssevie
Chcete, vážně chcete vědět, co se asi tak může stát, když chudáček Neville zpacká lektvar?
Krabi by Esarina
Krabi
Nevydařený genetický pokus pomalu pustoší celou Evropu. Jak se s tím popere obyčejná česká vesnička?
ranking #2 in podzemí See all rankings
2 Reading Lists