SON DANS |TAMAMLANDI|

SON DANS |TAMAMLANDI|

517K Reads 30.3K Votes 41 Part Story
Funda Kınalı By FundaKinali Completed

Aykut -- Kılıcıydı hikayenin.. 
    
    Yetmişlik rakının kapağını açtığım gibi uzun, ince bardağa doldurdum. İçine beş tane buz attığımda rengi açılıp, beyazlamaya başlamış, sek halinden kurtulmuştu. Hayatta böyleydi. Sek, masum gelirdin dünyaya. Sonra su ve buz katılırdı içine, hayatını bulandıracak insanlar ve olaylar aynı şeydi. Fondiplersen çabuk çarpılırdın, aynı hızlı yaşarsan çabuk ölmek gibi. Yavaş içersen, tadını alırsın. Hayatın tadına bakar gibi. Meze ile içilirse acısı azalır rakının, aynı dostların olduğunda acılarının azaldığı gibi. Hayat bazen rakı gibidir, ileriye gidersen çarpar. Çok içersen, alışkanlık yapardı bünyede. Ama hep etkisi vardır insanda. Kimisinin sevdiğini getirir masaya, akıllara. Kimisinin sevdiğini unutturur, vurdurur dalgaya. İllegal işleri gizlemek için ya bağış yapardın ya da okul. Ben hem bağış hem de okul yaptırmıştım. Şimdi kontrol zamanıydı ve asıl zaman geldiğinde o okul çok işime yarayacaktı.
    
     ❤♡
    
     Eyrem -- Kelebekti bu hikayede.. 
    
    Hayat böyleydi. Hangi gelen gitmemişti ki? Önce babam beni bırakmıştı. Minicik ellerim ile tutunmuştum hayata. Kızını okula getiren, parkta minik bebeğini sallayan ve çocuğu ağladığında saçlarını okşayıp, varlığını gösteren babalara ve kızlara hep özenmiştim. Ben eksiktim, eksik kalmıştım. Sonra annem bırakmıştı beni. Diğer kızlar anneleri ile gezerken ben annemi hastaneye götürüyordum. Başkaları annesine sarıldığında, ben anneme yaklaşamıyordum. Ben hep yarımdım, yarım kalmıştım. Şimdi ise ailem olan iki insanı kaybediyordum. Ben bitmiştim, eksik yarım hallerim bile son bulmuş, yalnızlığa gömülmüştüm. 
    
    Tüm Hakları Saklıdır. ®

serrync serrync Jan 21
Bu hikaye bana aşırı ama aşırı tanıdık sanki daha önce okumuşum gibi isimler bile aynı. Garip..
ymshmyr ymshmyr Aug 06, 2016
Bu hikayenin eski haliyle yazılması kadar güzel bir şey yok. Eski Aykut ve Eyrem'i özlemiştim. Çooook teşekkürler. Seni ve okuyabildiğim kitaplarını çok seviyorum.
snnrergun snnrergun Aug 06, 2016
İçimden diyordum tekrar yayınlansın. Açıkcası kelebeğin dansı nı pek sevememiştim. Herşeyin orjinali en güzelidir fundacım. Bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Merak ediyorum eklemeler yapacakmısın
ZDBBB_123 ZDBBB_123 Aug 06, 2016
Abla mükemmelsin ya bu kitabın bende ki manevi değerini sana anlatamam keşke kitap olupta elime alsaydım çok bekledim ama hayırlısı buymuş demek ki neyse Aykut la Eyremi çok özlemiştim sağol
dileginkitaplari dileginkitaplari Aug 06, 2016
İlk defa gördüm herkes çok heyecanlı bende heyecanlandim 😍😍
prisonerbutterfly prisonerbutterfly Aug 06, 2016
ARKADAŞLAR BENİM SAYEMDE BU KADAR HIZLI GELDI AKZJAJS COK YALVARDIM VE GELDI YEHUU