SİYAHIM

SİYAHIM

1.1M Reads 44.1K Votes 34 Part Story
Ezgi Morkoç By vavelolas Updated Sep 05, 2017

Ruhumda dolaşan, bir günlük kelebeğin cesedini ellerimle taşıdım kalbime. Parmak uçlarımla son kez okşayıp koydum tabuta. O kelebek kalbimle ruhumun arasında bir araf olarak tekrar kanat çırpacak. Bir gülüş gözümden kalbime düşene dek orada hapsolacak, kelebeğim. Ya hayat bulacak, ya da sonsuzlukta kaybolacak.
Şimdi o kelebek gibi bir cesetten ibaretim ben. Bir kentte mucizevi şeyler yaşanırken, evin dışında kalmış, pencereden o sıcaklığı izleyen küçük çocuklar gibi hissediyorum. Hiç varolmamış bir aşkın hüznünü yaşıyorum. Hiç olmayan birinin özlemini çekiyorum. Neydi bu hissettiğim? Bu boşluk nedendi? Ruhumu delen, ciğerlerime batan bu duygu nereden gelmişti? 
Yağmurla gelen o tuhaf yabancınn etkisi olabilir miydi? O yabancı bana yağmuru sevdirebilir miydi? Yağmur onun bakışları gibi düşecek miydi gözümden yüreğime?
Kirpikleri, saçları yağmurla nasıl böyle uyumlu olabilirdi? O yağmurun ta kendisiydi.
"Yağmur gibisin. Hatta yağmursun."
"Hayır, gökyüzüyüm."

  • acı
  • adam
  • aşk
  • gizemli
  • wattys2016
  • yağmur
Megirgulsah Megirgulsah Nov 01, 2017
Kitabıma bakarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler profilimde rahatlıkla bulabilirsiniz karşılıklı vote yapilir
umran_yuksel umran_yuksel Jun 11, 2017
yeni bir hesap açtım ve bir hikaye yayımladım lütfen bi kere göz atsanız beğenirsiniz takip edip oylamayı da unutmayın:))))
selinepetlab selinepetlab Jun 19, 2017
Gençler yeni kitap yazmaya başladım bana destek verip hikayemi okuyup düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. Aşk romantizm gibi türden hikaye severleri bekliyorum. 😀😋😉😊❤
ceyd37 ceyd37 Jun 27, 2017
Hakkında yazdığın şey güzel fazla güzel..Diğer saftirik yazarlara benzemediğin belli. 'SİYAHIM' adlı kitabın açıklamasını okuduğumda işte budur dedim.Okuduğum seçili kitaplar var ve..açıkçası kalite kitap okumayı seviyorum.Kitaplarına en kısa zamanda başliyacağım.
buketkeless buketkeless Jun 10, 2017
Arkadaşlar daha yeniyim 2 dakikanızı ayırıp kitabımı okuyarak yorumlayarak hislerinizi söyleyip beni hem bilgilendirip hemde mutlu edebilirsiniz 😊
ecokurtovic24 ecokurtovic24 Jun 04, 2017
aşkı öğret bana ve aşka tutsak, 2 tane biri komedi diğeri dram basan aşk hikayesi, okumak isterseniz profilime bakın :)