Harry Potter i Życie w Kłamstwie

Harry Potter i Życie w Kłamstwie

8.2K Reads 470 Votes 5 Part Story
emila10 By emila10 Updated Jan 14, 2016

Co jeśli Harry załamie się po śmierci Syriusza. Gdy straci wzrok w jednym oku a jednocześnie poprawi mu się w drugim oku. A co jeśli straci mowę i nikomu nie będzie ufał
Będzie bity i głodzony przez wujostwo. Będzie czuł się samotny. Czy będzie czuł się jak w więzieniu gdy niebędzie mógł  ruszyć się z domu choćby na krok bez  obserwowania go przez zakon. Co jeśli dowie się ,że przez całe swoje życie okłamywanym. A co się stanie gdy załamie się nerwowo. Może będzie torturowany przez Voldemorta lub jak wolicie Sami -Wiecie -Kogo.? Tego dowiecie się czytając ,, Harry Potter i życie w Kłamstwie ''.

Historia trochę kijowa, ale po prostu się czepiam. XD Poza tym już trochę lepsze niż poprzednie opowiadanie ale pamiętaj - nie z czasownikami pisze się osobno!!!
Mnie bardzo denerwują błędy, nie mogę się przez nie skupić. Dodatkowo wszystko dzieje się bardzo szybko, mało opisów itp. przez co nie można się wczuć w treść i jest ona trochę niejasna. Wg mnie musisz dużo poćwiczyć zanim znowu coś napiszesz.
cyckiclifforda cyckiclifforda Nov 29, 2016
Popracuj nad interpunkcją i ortografią. Nie jestem jakimś specem, ale widać dziecinne błędy. Jeśli chcesz się zabrać za pisanie, to może powinnaś poprosić kogoś o poprawianie prac?
PannaNyks PannaNyks Feb 10, 2016
Fanfiction brzydko mówiąc "zerżnięte"  z "Harry Potter i Dziedziczone Przekleństwo cz. 1"
Shadow_Mind Shadow_Mind Sep 18, 2016
Od ilości błędów oczy krwawią , niepoprawnie pisane dialogi, i zerżnięta z innej książki fabuła. Jednym słowem, masakra. Usuń to zanim ktoś cię pozwie o plagiat
Ecleette Ecleette Oct 25, 2016
Zabrakło tutaj przecinków. Dodatkowo nie jestem pewna, czy NAJGORSZE jest posiadanie blizn, bo jak na moje oko, to zjechana psychika i depresja są o wiele poważniejsze, niż jakaś skaza na skórze.