Zóna 13

Zóna 13

83.7K Reads 7.5K Votes 37 Part Story
Maya Maylu By ElfMaya Completed

Mrtvá zóna číslo třináct je plocha o rozloze asi pěti hektarů, která zahrnuje pozemky hřbitova, nemocnice, a tří vil. Nachází se na okraji městečka Santana a je ohrazena pěti metrovým plotem. Před patnácti lety vypukla v nemocnici epidemie nekromantského moru, je to vlastně virus napadající mozek, takže infikovaný člověk vypadá jako zombie, i tak se dokonce rozkládá, naprostá inteligence z těla vyprchá a chudák jedinec se doslova rozpadne na hromadu zapáchajících kostí. A to nemluvím o tom příšerném zápachu.

Jmenuji se Lilien Crown, pro přátele jenom Lily. Patřím k rase staré jako samo lidstvo. Mívali jsme mnoho jmen, ale ta byla už dávno zapomenuta. Já osobně říkám, že jsem stín. Protože se v nich mou pohybovat. To je však na dlouhé vysvětlování. Stačí, když budete vědět, že dokážu procházet stíny, měnit podobu a telepaticky komunikovat i když je to pěkně velká fuška. Pokud chcete k smrti vystrašit souseda, protože vám řezal motorovou pilou dříví pod oknem v neděli ráno, neváhejte a zavolejte. Jsem pro každou špatnost.

Dadinka77 Dadinka77 Aug 26
Vypadá to opravdu zajímavě, rozhodně budu číst dál :)
Čtu to, když mi je blbě.. To jsem dělat neměla. Ale wow, to je úžasný :D
Tenka-san Tenka-san Mar 11
Už dlouho mám tvoj příběh v plánovaných a ne a ne se k tomu dokopat. No, dneska jsem to udělala :D Je to hustý. A to popsání nemoci... Připadala jsem si jak ve  škole na normální hodině nemocí. Nwm jestli tě za to chválit nebo ne xD
Wow, tak tohle je skvělý :) akorát jsem u toho asi neměla večeřet
Moc hezký. Úplne Mé to v táhlo do děje. Je to jako bych listovala knihou od velice známého a uznávaného autora.  :-)
VivianaStellata VivianaStellata Oct 12, 2015
Vida. Teď mám nutkání vykoupat se pro jistotu v savu. :) Ale funguje to i jinak, jsem zaháčkovaná a čtu.