Zóna 13

Zóna 13

102K Reads 9.4K Votes 37 Part Story
Maya Maylu By ElfMaya Completed

Mrtvá zóna číslo třináct je plocha o rozloze asi pěti hektarů, která zahrnuje pozemky hřbitova, nemocnice, a tří vil. Nachází se na okraji městečka Santana a je ohrazena pěti metrovým plotem. Před patnácti lety vypukla v nemocnici epidemie nekromantského moru, je to vlastně virus napadající mozek, takže infikovaný člověk vypadá jako zombie, i tak se dokonce rozkládá, naprostá inteligence z těla vyprchá a chudák jedinec se doslova rozpadne na hromadu zapáchajících kostí. A to nemluvím o tom příšerném zápachu.

Jmenuji se Lilien Crown, pro přátele jenom Lily. Patřím k rase staré jako samo lidstvo. Mívali jsme mnoho jmen, ale ta byla už dávno zapomenuta. Já osobně říkám, že jsem stín. Protože se v nich mou pohybovat. To je však na dlouhé vysvětlování. Stačí, když budete vědět, že dokážu procházet stíny, měnit podobu a telepaticky komunikovat i když je to pěkně velká fuška. Pokud chcete k smrti vystrašit souseda, protože vám řezal motorovou pilou dříví pod oknem v neděli ráno, neváhejte a zavolejte. Jsem pro každou špatnost.

Kirrie77 Kirrie77 Aug 26, 2016
Vypadá to opravdu zajímavě, rozhodně budu číst dál :)
elisamartin03 elisamartin03 Apr 09, 2016
Čtu to, když mi je blbě.. To jsem dělat neměla. Ale wow, to je úžasný :D
Tenka-san Tenka-san Mar 11, 2016
Už dlouho mám tvoj příběh v plánovaných a ne a ne se k tomu dokopat. No, dneska jsem to udělala :D Je to hustý. A to popsání nemoci... Připadala jsem si jak ve  škole na normální hodině nemocí. Nwm jestli tě za to chválit nebo ne xD
sadisticbutterfly sadisticbutterfly Feb 03, 2016
Wow, tak tohle je skvělý :) akorát jsem u toho asi neměla večeřet
Samarcardenspoon Samarcardenspoon Jan 01, 2016
Moc hezký. Úplne Mé to v táhlo do děje. Je to jako bych listovala knihou od velice známého a uznávaného autora.  :-)
VivianaStellata VivianaStellata Oct 12, 2015
Vida. Teď mám nutkání vykoupat se pro jistotu v savu. :) Ale funguje to i jinak, jsem zaháčkovaná a čtu.