Bırakma Beni

Bırakma Beni

320K Reads 10.2K Votes 52 Part Story
Okurkuş By _mikaelson_ Completed

İlkim Emsal;tıpkı bizler gibi.Hikayelerde ki o 'kusursuz kız' tanımı,İlkim için geçerli değil.İlkim,hepimiz gibi kilo almaktan korkan,orta halli,derslerinde başarısız,babasız,sorunlu bir genç kız.

İlkim tamamen sıradan.Ne çok iyi resim yapabiliyor,ne çok iyi dans edebiliyor, ne de çok güzel şarkı söyleyebiliyor.Annesinin tabiriyle en iyi yaptığı tek şey;masaj.O,ne tüm ingilizce şarkıları ezbere bilir nede bir konuşma olduğunda can alıcı bir şekilde mükemmel konuşabilir.

Onun en iyi yaptığı şey Aras'ı sevmek ve değer verdiği insanlar için kavga etmek.

Sıcakkanlı,sıradan,delirdiğini düşünen İlkim Emsal'la tanışın. 

Onun hayatı Aras gelene dek sıradandı.Arkadaşlarıyla takılır,babasına söver,dans edemediği halde hareketli bir şarkı çalınca kendini tutamayıp tüm camı perdeyi kapatıp öyle dans eden bir genç kız,Aras Kaya gelince düzeni alt üst oldu.

Aras,hayatı boyunca kendi ayakları üstünde durmuş,kitaplardan fırlamış O çocuk.Ortak bir arkadaşları sayesinde İlkim'le tanıştı.İlkim ona kör kütük aşıkken,Aras sadece günün sonunda onu seven birinin olmasına sevindi.

Hissetmeyi unutmuş,yeşil gözleriyle her kızı kolayca etkisi alabilen Aras,İlkim'i öyle bir etkisi altına aldı ki,İlkim'in bu aşkı onu  da Aras'ı da çok tüketecek.

İlkim Emsal ve Aras Kaya'yı tanıyın.Tamamen sıradan olan bir kız,intikam için yanıp tutuşan adamın ateşini söndürebilecek mi?

Bu hikaye hepimiz için bir umut aslında.Kızlar,hepimiz sıradanız,değil mi?Kim bilir belki günün birinde bizim de sıkıcı,sıradan hayatımıza Aras Kaya gibi biri gelir,ha?

Benim adım da İlkim ama bu karakterin tam tersiyim.🤣😂😂
-papatyaaa- -papatyaaa- Mar 04, 2016
Fen.... Lisede değil mi bu kız? Lisede Fen dersi mi var? Fizik Kimya Biyoloji falan diye ayrılıyor sanıyordum ben....
asdfg553 asdfg553 Aug 11, 2016
Bizde zaten yakışıksız zannediyorduk 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
Fatmazta7 Fatmazta7 Dec 17, 2016
benim arkadaş gibi, şu an bu kızı okudukça kendimi görüyorum :D