Я пишу книгу про офіцера поліції, який рік тому повернувся з війни на Донбасі та переїхав у Київ. Ночами йому сняться сни, у яких згадуються бої за Донецький аеропорт, перебування та втеча з полону, утрата друзів та братів, що загинули через конфлікти влади. Через це його покинула дівчина, яка не змогла з ним жити та з якою він мав одружуватись. Одного разу патрулюючи вночі містом, він помітив, як студентка втікала від дикого собаки. Він вирішив захистити дівчину. Але собака вкусив його. Після цього в нього відкриваються незвичайні здібності, і тут починаються нові пригоди...