Bölüm 1.1 İş Devini Tokatlamak

1.9K 165 46
                  

Gözlerini bir kez daha açan Zhou Yun Sheng kendini yumuşak bir kral yatağında yatarken buldu, başının üstünde kar beyazı bir tavan ve muhteşem bir kristal lamba vardı. Yarı oturdu ve ruhuna bağlı olan Al'ın şimdi bileğinde sessizce çınladığını ve ekranında kesintisiz yazılar ortaya çıktığını gördü; Bunlar Lord Tanrı sisteminden çalınan bu yeni bedenin ayrıntılı verileriydi.

Zhou Yun Sheng, Lord Tanrı'nın gözetiminden kaçabilecek bir virüs gibi davranmak için doğal olarak boyuttaki ana oyunculara, başka bir deyişle erkek ve kadın kahramanlara bağlamayacaktı. 007'nin kesin hesaplamalarına dayanarak en iyi seçeneği er ya da geç yok edilecek veriler haline gelmekti, bunlar genellikle top yemi olarak biliniyordu. Top yeminin kaderini değiştirmek boyuttaki dünyanın çökmesine yol açmasa da Lord Tanrı'nın hesaplamalarında hatalara neden olacaktı.

Bir veri hatası bir dizi veri hatasına yol açabilirdi, o ayrıldıktan sonra dünya çoktan Lord Tanrı'nın kontrolünden çıkmış olacaktı. Tıpkı bir beyinde gri alanların olması gibi, iyi görünmesine rağmen aslında oldukça nekrotikti ve bu gri alan ne kadar çoğalırsa beyin er ya da geç felç olurdu.

Zhou Yun Sheng'in nihayetinde istediği sonuç da buydu.

Bilgileri okuduktan sonra, ağzının köşesi şakacı bir şekilde hafifçe kalktı. 16 yaşında olan bu vücudun adı da Zhou Yun Sheng'di, bu sene lise bire gidiyordu ve Zhou Grubunun en büyük oğluydu. Zhou Wenang ve Zhou Wenjing adında ortaokul 3. sınıfa giden iki küçük erkek kardeşi vardı ve her ikisi de 15 yaşındaydı. Zhou Wenang görünürde Zhou Yun Sheng'in öz kardeşiydi, ama gerçekte babasının aşık olduğu metresinden doğan ve annesinin doğum sonrası zayıflığı sırasında kardeşinin yerine geçirilen bir çocuktu. Zhou Yun Sheng'in gerçek erkek kardeşi kalp yetmezliği nedeniyle doğumda ölmüştü.

Öte yandan Zhou Wenjing, Zhou annesinin sponsor olduğu üniversite öğrencisi bir kızdan doğmuştu. O kimsesiz ve iyi kalpli bir kadındı. Zhou annesi yüzünden suçluluk duyduğu için doğum yaptıktan kısa bir süre sonra depresyona girmiş ve birkaç yıl sonra bileğini keserek intihar etmişti. Cesedini Zhou'nun annesi bulmuştu, bunun onu etkileyip etkilemediği bilinmiyordu ancak bir yıl sonra kendini denize atmış ve cesedi asla bulunamamıştı.

Bu dünyanın kahramanı, Zhou ailesinin ikinci oğlu Zhou Wenjing'di, çocukluğundan beri ailesi tarafından bastırılmış ve kardeşlerinden eziyet görmüştü, sonunda karşı saldırıya geçmiş ve bir ticaret imparatoru haline gelmişti. Sayısız rakibi mağlup edip birbiri ardına heyecan verici ticaret savaşları yaşadıktan sonra, sonunda güç ve zenginliğin zirvesine yükselmişti. Zhou Yun Sheng'e gelince, o hayatında sadece minicik bir ayak bağıydı, ona rakip bile denilemezdi.

Zhou ailesinin üç oğlundan ilki ağırbaşlı ve bilgili, ikinci oğlu eksantrik ve üçüncü oğlu basit ve dürüsttü. Gel gör ki, en seçkin ve kurnaz görünen ilk oğul aslında en aptal olanıydı. Zhou Wenang'a gerçek bir erkek kardeş olarak davranmış ve onunla aptallık derecesine kadar ilgilenmişti. Hatta onun kışkırtmasıyla Zhou Wenjing'e sürekli zorbalık yaparken, açıkça taraflı olan Zhou babası müdahale bile etmemişti. Zhou babasının kasıtlı rehberliği altında Zhou Wenang için bir savunma kalkanı olmuştu.

En sonunda, sadece Zhou Wenjing'in intikamına katlanmakla kalmamış, hatta aile mirasındaki payı bile Zhou Wenang tarafından çalınmıştı. Ömür boyu yoksul yaşamış ve sefil bir şekilde ölmüştü.

Bu sadece standart bir top mermisi rolüydü.
Top mermisi-top yemi(Hikayelerde ana karakterlerin yükselmesine bilinçli veya bilinçsiz hizmet eden ve daha sonra gözden çıkarılan karakterler için kullanılır. Sonları sefalet ya da ölüm olur.)

Bilgileri okuduktan sonra, Zhou Yun Sheng tembelce belini gerdi ve ardından sabah güneşinin tadını çıkarmak için dev Fransız penceresine yürüdü. 007 ile karşılaştırılabilecek olan hassas beyni hızla orijinal bedenin kaderini en iyi şekilde nasıl değiştireceğini hesaplıyordu. Artık burada olduğuna göre hayatla ciddi bir şekilde yüzleşecek, ona hayali bir dünya muamelesi yapmayacak ve ona saygısızca bir oyun gibi davranmayacaktı.

Bu, Lord Tanrı tarafından yaratılan bir dünyaydı, sayısız veriden oluşan bir koleksiyon ve gerçek dünyadan farklı bir alandı. Bununla birlikte, kendisi de bir veri dizisiydi, daha spesifik olarak, ruhun kodlanmış bir yaratılışıydı bu yüzden ona göre bu dünyalar gerçeklikten farklı hissettirmiyordu. İhanetin öfkesinden doğan gönül yarası ve tekrar tekrar öldürülmenin acısı gerçek dünyadan daha az değildi. Aslında, anılar ruhunun derinliklerine kök saldığı için gerçeklikten bile daha yoğun hissettiriyordu.

Lord Tanrı'nın yeniden oynayacağı bir kukla olmak istemiyordu. Şimdi burada olduğuna göre kaderini alt üst etmek ve kendi hayatını yaşamak için elinden gelen her şeyi yapacaktı. O anda güneş bulutların arkasına saklandı ve pürüzsüz cam pencereler gencin yakışıklı ve kararlı yüzünü yansıttı.

"Bay Sheng, kahvaltı hazır, kalkma vakti." Tam o sırada dadı odanın kapısını çaldı.

Zhou Yun Sheng kararlı ruhunu bir kenara bırakıp yüzüne nazik ve zarif bir gülümseme yerleştirerek, asıl bedenin anılarını takip edip yıkandıktan sonra okul üniformasını giyindi ve kahvaltı için aşağıya koştu.

Yemek odasında Zhou babası baş koltukta oturmuş gazete okuyordu. Zhou Wenang boynunu uzatmış babasının omzunda yatıyordu, babasının sayfayı çevirmek üzere olduğunu görünce okumayı bitirmediğini bağırarak tek elini hızla gazeteye bastırdı. Babası çaresizce gülümsedi ve sonra sevgiyle oğlunun burnunun ucunu sıkıştırdı.

En büyük oğul olarak Zhou Yun Sheng bu tür bir sıcaklık ve şefkati hiç tatmış mıydı? Yalnızca Zhou babası tarafından beyni yıkanmıştı ve bu yüzden her zaman her şeyin en iyisinin küçük kardeşine verilmesi gerektiğini ve kardeşine bakmanın onun görevi olduğunu düşünüyordu.

İyi bakmak mı? Mevcut Zhou Yun Sheng doğal olarak Zhou Wenang'a çok iyi bakacaktı. Dudaklarının köşeleri kıvrılarak yüzündeki gülümsemenin daha nazik ve içten görünmesini sağladı. Zhou Yun Sheng, babasının soluna oturdu ve yalnızca kendisinin bilebileceği düşüncelerle başı eğilmiş olan Zhou Wenjing'e rastgele bir bakış attı.

"Bay Sheng, her gün bir bardak süt için." Zhou babasının kişisel asistanı Du Xu Lang, mutfaktan çıktı ve önüne dumanı tüten bir fincan süt koyarak onun Zhou Wenjing'i görmesini engelledi.

Zhou Yun Sheng'in gülümsemesi daha da derinleşirken koyu gözlerinden hızla karanlık bir parıltı geçti. Neredeyse unutuyordu, Zhou Jia'da sadece mevcut rakibi kahraman Zhou Wenjing değil, aynı zamanda erkek yardımcı Du Xu Lang de vardı. O olmasaydı, Zhou Wenjing 10 yılda bu kadar ezici bir üstünlükle güçlü hale gelemezdi.

Daha popüler bir şekilde ifade etmek gerekirse - O, Zhou Wenjing'in altın parmağı ve en büyük hilesiydi.

Jia (Ev, aile, hane. Kitap boyunca Jia bool bol geçecek, burada ev için kullanmış.)
Altın parmak (Gizli yetenek ya da birisinin bir konuda üstünlüğü elde etmesini sağlayacak olan araç diyebiliriz.)

==========

Ayyy eski bölümlere dönüp düzenleme yapmak da pek sıkıcı yahu :( Şu andan itibaren yeni başlayanlar varsa çevirimin berbatlığı için özür dilerim :( Sanki hiç kontrol etmemişim gibi nasıl bu kadar hata var inanın anlamadım :(

Quickly Wear the Face of the DevilHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin