Van egy lány a tükrömben.
Igazán kedves lány, tegnap láttam először.
Remélem legközelebb beszélgethetünk is.
YOU ARE READING
Barbara
HorrorEzt a történetet NEM én írtam. Tumblr-n olvastam, és úgy gondoltam megosztom veletek.
1. feljegyzés
Van egy lány a tükrömben.
Igazán kedves lány, tegnap láttam először.
Remélem legközelebb beszélgethetünk is.
