-3-

191 13 5


Multimedya da  Meloş'un son halinin gifi - Zey ne hala getirdi çocuğu kdjg

Müzik : Pitbull / Wild Wild Love

Yklaşık 5 dakika sonra bacaklarıma buz gibi bir şey düştü. Arkama baktığımda anıran hatta hömküren bi Kuzey i gördüm. Şimdilik bir şey yapmıycam sonra intikam alırım diye düşünerek gülümsedim.

'Gel otur bir şey yapmıycam valla'

'Cidden miğğ safldlgk' hala gülüyo salak

'Şimdilik' dedim ve göz kırptım.

Sonra biraz sohbet ettik numaralarımızı aldık ve ben gidiyom byes diyip teyzemin yanına gittim. Eve geldiğmde kendimi yatağa attım ve yarın kuzenimle yapıcağım düzeltiyorum keko kuzenimle yapıcaklarımı planlayıp uyudum.

Sabah uyandığımda alnımda bantlanmış bi kağıt buldum. Teallam kesin teyzemin işi bu.

Ben 3 günlüğüne burada değilim. Evraklarla ilgili bir sıkıntı varmış bla bla bla.

Yani teyzem yok daha doğrusu yetişkin kimse yok evde ohaohaoha hemen kuzenimi buldum - ismi Melih ben ona Meloş diyom- ve tipini incelemeye başladım. Bu tip amına koyyim? Benim gibi daş bi kızın nasıl böyle bi kuzeni olur allam?

Hm, önce bi dolabına gittim her bişeyi boktan bu çocuğun. Sürükleyerek evden çıkarttım ve giyim mağazasına getirdim. İnsan gibi kıyafetler aldık, sonra berbere götürdüm - sızlandı ama olsun ehehe- rampa saçlı bir insancık oldu vay be şekliinn yeter koçuum, ya şimdi iyi hoş biraz tipi geldi ama davranışları hala keko bunun abi. Aha bu gece ben bunu bara götürüyüm zaten evde de kimse yok ibnelik vol 2717172 djsjwjdjk

Hepimiz MalıqBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!