D-1

599 16 6

Gökçe'de karşıya doğru yüzdüğümü anlayınca hemen peşimden suya atladı.Havuzda bayaa yüzdük ve eğlendik.Dinlenmek için spor salonunun kafeteryasına gittik.Hemde acıkmıştık.Biz masaya oturmuş birşeyler atıştırırken Sarp geldi.Tek başına... Bizim masaya oturdu.Gökçe'yle birbirimize baktık.Ben hemen onları havuzda gördüğüm anlar aklıma gelince,

"Oturabilirsiniz Sarp Bey"dedim.En yakışıklı haliyle gülümsedi ve,

"Oturabilirim biliyorum."dedi.Bu çocuk insanı sadece sinir ediyordu.Gıcıkkk..

Sonra masadan kalktı büfeye ilerleyip kendine içecek bir meyve suyu aldı.Ama bizim masaya gelmedi.Onun yerine fitness bölümüne ilerledi. Bence en çok fitness bölümünde kalıyor çünkü çok fit.Hatta evinde bile fitness aletleri olduğunu düşünüyorum.Ben bunları düşünürken Gökçe'nin beni dürtmesiyle kendime geldim.

***

Bugün,kaç gündür yaşadıklarımın aksine harika bir gündü.Dergi çekimlerinden sonra bana 1 reklam isteği gelmiş.Hatta babamlar bile Izmir'de afişleri görmüşler.Babam bunu duyunca biraz sinirlenmiş.Ama sonra abim onu bir şekilde ikna etmiş.Evet, abimin bu olaya sinirlenmeyip, üstüne birde babamı ikna etmesi biraz anormal.Hatta bayaa anormal.Ama biz abimle, ben Istanbul'a gelmeden önce iddiaya girmiştik.Abimin hoşlandığı bir kız vardı.Seda...Ve ben o kızdan nefret ediyordum.Abim Seda'nın peşinden çok koşunca Seda onunla çıkmayı kabul etti.Ilk 3 hafta çok mutlulardı.Ama sonra Seda hayvanı abime mesaj atarak ayrılacağını söylemiş.Abim çok üzüldü ve sinirlendi.Bir gün biz beraber dondurma yerken Seda'yı,sevgilisini ve arkadaş grubunu gördük.Abim onları hiç takmayıp gülmeye başladı.Birden bana "onlara dondurma atamazsın"dedi.Bende"atarım"dedim."Bak senle bi iddiaya girelim mi? Onlara dondurma atamazsın"dedi.Amacı beni sinirlendirmekti."Peki ben kazanırsam Istanbul'da bir oyunculuk teklifi gelirse bana destek olacaksın"Biraz düşündü ve sonra kabul etti.Koşarak Seda'nın yanına gittim.Sevgilisine baktım "Endişelenme yakışıklı.Sorunum seninle diil"dedim dalga geçerek.Sonra Seda'ya döndüm,dondurmamı göstererek"Yalamak ister misin? " dedim.O da " Ne? " diye sorar sormaz dondurmayı suratına yapıştırdım.Küfür ediyordu.Bunun intikamını alıcam diyordu.Bende hiç takmayıp abimin yanına gittim.Iste böylece iddiayı kazanmış oldum ve abimde sözünü tuttu babamı ikna edip bana destek verdi.

Selam, yeni bir bölüm ve yeni bir kapak? Vote unutmayalım.Okuyucum her gün artıyor. Sizleri seviyorum...

MANKENBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!