*Psst* Notice anything different? 👀 Find out more about Wattpad's new look!

Learn More

Kitap Duyurusu

96 4 0

Merhaba arkadaşlar,

Uras ve İlk Yolculuk'u artık kitap şeklinde okuyabilirsiniz. Elinize alarak ve sayfalarını çevirerek.

Uras ve İlk yolculuk, ingilizce ve türkçe olarak tüm dünya insanlarının okuyabileceği şekilde iki farklı versiyonla basıldı. Üstelik kitaba göre daha hesaplı olan Kindle versiyonu da var. İsteyen kitaplığına koymak için kitap olarak sipariş verebilir, isteyen Kindle ile pratik bir şekilde okuyabilir. Ben Kindle'den pek haz almam ama kullanan çok olduğu için onu da ekledim.

Öncelikle size bir kaç bilgi vermek isterim:

Hikaye iki kitap şeklinde çıkıyor: Uras ve İlk Yolculuk 1 ve 2. Çünkü koca hikayeyi tek kitaba koyarsak 740 sayfa eder ve bu bir kitap için aşırı fazla ve görsel manada da ürkütücü. Bu yüzden ikiye bölmek zorunda kaldım. Wattpad'de yayınlamadığım bölümlerle birlikte, mükemmele yakın en iyi düzeltilmiş haliyle ve yeni eklemelerle sonunda sizler için hazır duruma geldi.

Uras ve İlk Yolculuk'un kitap olmasını daha fazla beklemek istemediğim için görevi Sweek'e ve Amazon'a devrettim. İnsanlar sipariş verdikçe basılarak kitap haline dönüşecek ve kitaplar kapınızın önüne kadar kargoyla gönderilecek. Amazon'da ingilizce versiyonu, Sweek'de ise türkçe versiyonu mevcut. (Kitap, görseldeki gibidir.)

NOT: Kindle versiyonu bir kaç güne hazır olacak.

Türkiye'de Self Publishing yabancı ülkelerdeki kadar yaygın ve kolay olmadığı için şimdilik durum böyle arkadaşlar. Sweek Publishing güvenlir ve tüm Avrupa'da etkin bir şekilde çalışan tecrübe sahibi bir sitedir. Ayrıca Amazon'un yaygınlığı hakkında bir şey söylememe gerek yok sanırım. 

Aşağıda verdiğim link sizi doğrudan kitabın türkçe versiyonuna çıkaracak. İster daha hesaplı olarak Kindle'ye yükleyin ve hemen okuyun, isterseniz kitap olarak alın ve yatmadan önce kitabınıza sarılarak uyuyun. :)

https://publish.sweek.com/shop/index.php/catalog/product/view/id/301574/s/uras-ilk-yolculuk-142860-publish-sweek-com/

Eğer linki kopyalayamıyorsanız ana profilime girip açıklama bölümünde verdiğim linklere bakabilirsiniz.

Sorularınız varsa İnstagram hesabımdan benimle iletişim kurabilirsiniz. 

Instagram: #yazarhakan_aydin

Görüşmek dileğiyle.

Uras ve İlk Yolculuk (Kitap Oldu) *MİRASBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!