0.2

1.7K 13 0
                  
Ece öğlen teneffüsünde kapıya tekme atarak içeri girdiğinde Arda tam da Sins'in fotoğraflarına bakarak gözlerinin çok mükemmel göründüğünü düşünüyordu. Arda sese kafasını kaldırınca Ece'nin endişeli yüzüyle karşılaştı ve ayağı fırladı. Ece, Arda'ya dramatik bir şekilde baktı ve "Nesli sevgilisine şaplak atıyordu elinden zor aldık şimdi de mutluluk dansı adı altında çok garip hareketler yapıyor."
Aslında her şey Eylül'ün sabah gelip artık rutini haline geldiği gibi sınıftaki her kızı önce öpüp sonra şaplaklarken Nesli sinsi bir ifadeyle ona yaklaşıp poposuna şaplak atmasıyla başlamıştı. Şaplak tanrıçasına şaplak atmayı başardığı an Neslihan sanki farklı bir dünyayı keşfetmiş gibi hissetmişti. Hem şaplak atabilmenin gururu hem de şaşkınlık içerisindeki suratının verdiği keyif...

Alpay ile Gökmen ise o sıralarda zaten farklı bir dünya keşfetmişlerdi. Birlikte ve soyunma odasındaki boş kabinlerden birinde. Her şeyden habersiz bir şekilde.

Neslihan bir ilah olduğunu bağırarak sınıfta dolanırken kapıdan giren sevgilisini görüp silkelendi ve kendinden gayet emin adımlarla ona doğru yürümeye başladı. En sonunda aralarında az bir mesafe kala çocuğun üstüne atlayıp sümük gibi yapıştı.
Kantine diğerlerinin yanına indiklerinde Neslihan sevgilisinin kıçına şaplak atarsa ayrılma ihtimallerinin kaç olacağını hesaplamaya çalışıyordu. En sonunda dayanamadı ve ona çikolatalı süt almak için sırada bekleyen sevgilisine sinsice yaklaşıp şaplak attı. Çocuk arkasını döndüğünde ise çoktan arkasına bile bakmadan sınıfa koşmaya başlamıştı.
Israrcı arkadaşlarım yüzünden yarım ama olsun pspdpwpxpsğspd

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: Sep 13, 2017 ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

Tayfa CinayetHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin