Wedding day 1 part

2.1K 73 3

Keysley

"Danyall?"Zakřičela jsem ale nic se neozvalo."Ano?"Ozvalo se nakonec z pokoje nakonci chodby.Šla jsem a otevřela dveře.Pohled mi padl na Danyall která se snažila dostat se do šatů na svatbu."Pomoc mi."Zoufale zaprosila když jsem se smála."N-notak jo."Musela jsem popadnout dech a pak ji šla pomoct.

Abyste špatně nepochopili věc se svatbou.Já ani Danyall se nevdáváme ale je to něco lepšího.Moje máma si zvovu bere tátu!

Chtěli se vzít až v červnu ale mamka si to rozmyslela a dala datum svatby 30.4.2014.Když jsem Danyall nacpala do šatů šla jsem se taky připravit.Otevřela jsem dveře od ložnice a pohled mi padl na Justina.Byl ve smokingu a snažil si uvázat kravatu.Přišla jsem k němu a obejmula ho ze zadu.

Trochu se lekl a pak se na mě otočl."Ahoj zlato."Otočila jsem si ho k sobě tělem a trochu se zasmála z toho co vytvořil na kravatě."Rozmotáš mi to?"Sklopil hlavu a udělal psí oči."Justine na té kravatě je snad 2 542 uzlů."Usmál se a já se mu to snažila rozmotat.Uvázala jsem mu to správně a upravila mu košily."Keysley."Chytl mě za boky a přitáhl si mě k sobě."Ano?"Zašeptala jsem a on mi odhrnul vlasy z krku."Máme hodně času."Uvědomila jsem si na co naráží a odtáhla se.

"Co se děje?"Ustrašeně se zeptal a vzal si do rukou sako."Nic jen se musím taky obléct.Zasmál se a já vběhla do koupelny i s mými světle růžovými šaty s hnědým mini-páskem.Oblékla jsem si je a nalíčila se,udělala jsem si culík na stranu a na gumičku připla malou světlounce růžovou růži. Otevřela jsem dveře a vyšla z nich.Justinovi oči se zastavili na mém těle a pusu měl otevřenou dokořán.

"Jsi dokonale-překrásně-nádherná a nejlepší na tom je že jsi moje."Stoupl si z postele a šel ke mně.Chytl mě za boky a políbil na špičku nosu.Obejmul mě a já objetí opětovala."Keys,Justine jdeme."Otevřela Dan dveře a když viděla jak se obímáme otočil se na patě a odešla."Nemůžu se dočkat svatby."Zapištěla jsem jako dítě když jsme se odtáhli.

"Já se zas nemůžu dočkat až budeš Keylsey Bieber."Mrkl na mě a já se zasmála."Kde bereš tu jistotu?"Zeptala jsem se když jsem si obouvala mé krémové lodičky."Já nemám jistotu já to vím na sto procent."Políbil mě na tvář a spolu jsme sešli dolů po schodech.Justin mi otevřel dveře a já hned jak jsem vyšla se soustředila jen na jednu osobu.Ale co tu dělá.............

..........Melisa?

Together until the endWhere stories live. Discover now