Решихме да опитаме нещо, затова наистина ще се радваме да го погледнете. Не знаем дали ще потръгне но...
Та две момичета решихме да си направим общ профил и да даваме мнения на различни книги от уатпад. Няма значение от жанра.
Ще се радваме, ако ни пратите история, но преди това се замислете, дали ще понесете критиката, тъй като понякога можем да бъдем наистина груби. Изразяваме собствено мнение, а не това, на което някой от Вас се надяват да чуят!
Може да напишете заглавието на историята си долу в коментарите!
