Part 1

55 6 0
                                        

Mokykloje per pertrauką su Ilma, Rita ir Egle klausėmės, o aš šokau pagal „Seventeen" „Adore u" dainą ir staiga visos atsisukusios į mane sustingo ir aš išgirdau per tą šurmulį, jog man už nugaros dainuoja taip pat kaip ir įraše, labai nustebusi atsisukau ir pamačiau vaikiną labai panašų į vieną iš grupės ir paklausiau: 

– Iš kur žinote šios dainos žodžius? – Jis į mane pažiūrėjo keistai ir atsakė angliškai:
– Atsiprašau, aš nesuprantu ką jūs pasakėte, gal galėtumėte pakartoti angliškai?
– Taip, žinoma, aš klausiau, iš kur žinote šios dainos žodžius?
– Nes priklausau šiai grupei,– ir parodė sutartinį jų grupės ženklą. Buvau pasimetusi, bet išdrįsau paklausti:
– Galbūt jūs esate Hoshi?
– Taip, toks mano slapyvardis.
– Galbūt dar galėčiau paklausti vieno klausimo?
– Žinoma, bet visų pirma atsakyk į mano klausimą.
– Kokį?
– Koks tavo vardas?
– Mano vardas yra Ervina.
– Oho, gražus vardas.
– Ačiū.
– Na gali klausti.
– O kodėl jūs į šią mokyklą atvykote?
– Nes aš norėjau daugiau sužinoti apie šios šalies papročius, tradicijas ir bendravimo būdą. Be to ar galiu į jus kreiptis tu?
– Žinoma.
– Tu irgi į mane gali kreiptis tu.
– Jausčiausi nesmagiai, jeigu pradėčiau tujinti.
– Taip ir nepaklausiau svarbiausio, ko buvau sustojęs prie jūsų visų, kol neišgirdau muzikos, kokioje klasėje jūs visos mokotės?
– Aš ir ši mergina – Eglė – mokomės ketvirtoje klasėje, o jos – Rita ir Ilma – antroje, o kurioje klasėje jūs mokysitės? – Kai pristačiau kiekvieną jis pasisveikino ir pakartojo tyliai dar kartą jų vardus.
– Mane perkėlė į ketvirtą c klasę.
– O, mano klasė ketvirta c, o Eglės ketvirta b, Ritos ir Ilmos antra c.
– Tai gerai, kad nors vienas žmogus bus pažįstamas, bent jau iš matymo.
– Na gerai, jau tuoj bus skambutis į pamoką, tai mes jau eisime, o kur jums reikia eiti?
– Pas pavaduotoją Krupydą, lyg ir taip tariasi, – visos pradėjome juoktis iš pavardės, nes ne tokia jos pavardė.
– Ne, jos pavardė Kruopienė, tuojau parodysiu, kur eiti ir tada eisiu į savo pamoką.
– Labai ačiū,– ir išsiskirstėme kas sau, aš palydėjau iki pavaduotojos ir nuėjau į matematiką.
Viduryje pamokos pasigirsta beldimas į duris ir mokytoja nueina atidaryti durų, pamatau pavaduotoją Kruopienę. Po kokios minutės grįžta į klasę su Hoshi. Aš nustebusi požiūriu į Hoshi ir jis man nusišypso. Visa klasė labai nori su juo susipažinti ir visa klasė šnibždasi apie jį, mokytoja jį pristato kaip iš kitos mokyklos perėjusį į šią ir pasako, kad jis sėdės su manimi, bet aš turiu suolo draugę, bet mokytoja nusprendė ją perkelti į kitą laisvą suolą, taigi ji persikelia į kitą suolą, o šalia manęs atsisėda Hoshi. Mes pasižiūrėję vienas į kitą nusišypsojome ir aš toliau sprendžiau uždavinius, o jis žiūrėjo, kaip sprendžiu ir kartais padėdavo, jei ne tą parašydavau. Po pamokos paklausiau kodėl jis būtent šioje pamokoje. Jis atsakė:
– Manęs pavaduotoja paklausė gal ką nors pažįstu, atsakiau, kad Erviną pažįstu šiek tiek, todėl mano visos pamokos tokios pat kaip ir tavo.
– O tu chemiją ir biologiją mokeisi?
– Taip, nes pas mus visos pamokos privalomos, nėra dalykų, kurių nesimokytume.
– Na, tada gerai, nes aš turiu chemiją ir biologiją, bet neturiu geografijos ir fizikos.
– Pačios nemėgstamiausios pamokos fizika ir geografija.
– Tada gerai, eime į anglų.
– Gerai.
Mes nuėję į anglų pamatėme, kad visi jau žino, jog bus naujokas ir visi dar labiau pradėjo kalbėtis apie jį ir mane. Nuėjome prie kabineto ir laukėme skambučio. Jam nuskambėjus palaukėme, kol visi sueis į klasę, aš atsisėdau į savo suolą, o Hoshi palikau stovėti prieš klasę ir prisistatyti. Jis prisistatė, net paminėjo, kad dainuoja grupėje, mokytoja leido atsisėsti kur jis nori, tai jis pasirinko prieš Gerdos suolą (prie pat lango) ir atsisėdo. Per ilgąją pertrauką visi ėjome valgyti ir kaip visada aš norėjau sėsti prie draugių, bet pamačiau, jog Hoshi atsisėdo prie kito stalo netoli jų, tai gi ir aš prisėdau prie jo, o kitos draugės, kurios nebuvo dar atsisėdusios prie ano stalo prie manęs ir Hoshi atsisėdo, nes prie ano stalo jau sėdėjo aštuoni žmonės.

________________________________

Tikiuosi patiko ;)
Laukite tęsinio :)

[SEVENTEEN Woozi] Like a dream Où les histoires vivent. Découvrez maintenant