Na samym początku podkreślam, że Over Again to druga część Happily.
Jeśli po przeczytaniu historii Nouisa nie oczekujecie nic więcej i jesteście szczęśliwi z tym jak potoczyły się sprawy, możecie śmiało zakończyć czytanie na Happily 😊
Over Again uznaję za dodatek dla pragnących Narry'ego rozbitych serc 💔
Jeśli jesteście gotowi na walkę Harry'ego o serce Nialla, zapraszam do czytania 😚
💖 💖 💖
Uwaga: Proponuję czytać na telefonie. Emoji nie pokazują się za dobrze na komputerze 😬
Zapraszam 😳😍😘😛😝
Rozpoczęte - 9 luty 2017
Zakończone -
YOU ARE READING
Over Again | Narry
FanfictionDruga część Happily "Nie próbuję zniszczyć twojego szczęścia, ale kochanie jestem dla ciebie tym jedynym" Fanfiction w postaci SMSów. Uwaga: Proponuję czytać na telefonie. Emojis nie pokazują się za dobrze na komputerze. #15 w nouis [16.06.2018r.]...
