Hiszpański Rekordzista

794 37 3

Cristiano Ronaldo po przenosinach do Madrytu strzelał bramkę za bramką. W 2008 roku CR7 zdobył Złotą Piłkę. W sezonie 2009/2010 CR7 zmienił się w CR9, ponieważ z 7 grał wtedy Raúl Gonzalez Blanco tamtejsza legenda Realu Madryt. Po sezonie 2009/10 powrócił CR7. Po w 2011 roku po dośrodkowaniu Ángela Dí Marii, Cristiano Ronaldo uderzył piłkę głową i pokonał Pinto tamtejszego bramkarza Barçy. Mecz skończył się wynikiem 1-0 po bramce Ronaldo. Już w drugim sezonie gry w Los Blancos dał im Puchar Króla. Lecz dla niego najważniejsza była by La Decíma. W 2013 roku Cristiano Ronaldo poraz kolejny zdobył Złotą Piłkę. Tak samo w 2014 roku. W sezonie 2013/14 Real Madryt zdobył 10 puchar Ligi Mistrzów czyli La Decíma. Mecz zakończył się wynikiem 4-1. W pierwszej połowie trafił Diego Godin i dał prowadzenie Atletico. W doliczonym czasie gry po rzucie rożnym strzałem głową Serio Ramos pokonał bramkarza Atletico. Potem trafił Gareth Bale oraz Marcelo, a w 120 minucie CR7 z rzutu karnego. Ronaldo w 2015 nie zdobył Ligi Mistrzów ale w sezonie 2015/16 w meczu z Malmö fazy grupowej Ligi Mistrzów ustrzelił swoją 500 bramkę w Karierze.