17. Bölüm

62.2K 896 420
                  

Atlas mekana geldiğinde kalabalığa doğru ilerledi. Babası koltuğunda oturmuş elindeki içkisini yudumluyordu. Ringde eldivenlerini takan adama baktı. Adam onun On katıydı. Kendisi de heybetli biriydi. Ama bu adam çok daha iri yapılı biriydi.

"Yol yakınken vazgeç oğlum. Sana zarar gelmesine izin vermem. Ayrıca herkesin önünde kaybettiğini görmek baban olarak beni rahatsız edecektir." Cevdet Bey oğluna sırıtarak bakarken Atlas babasına döndü.

"Sen beni merak etme baba. İddiayı kaybettiğin zamanı düşün yeter." Atlas babasının yanından ayrılıp onun için hazırlanılan yere geçip oturdu. Uzun boylu esmer bir kız yanına gelip üzerindeki gömleği iliklemeye başladı.

Sarışın başka bir kızda omzuna masaj yapıp içkisini uzatmıştı. Atlas çalan telefonu cebinden çıkarıp kızları eliyle uzaklaştırdı. Gömleğini bir çırpıda çıkarıp köşeye attı.

"Patron karşı tarafı araştırdım. Adam 10 yaşından beri kafes dövüşü eğitimleri almış Ayrıca Amerika'da 100'e yakın altın madalyası var. Türkiye'de de girdiği bütün maçları kazanmış." Atlas Samet'in söyledikleri ile ringde hazırlık yapan adama baktı.

"Şey patron." Samet'in çekingen ses tonu ile Atlas adamdan bakışlarını çekti.

"Devam et Samet."

"Bu maç diğeri gibi olmayacak çok daha güçlü bir rakiple oynayacaksın istersen senin yerine başka birini maça çıka-"

"Söz konusu Efsan. Ayrıca sen benim ne zaman birinden korkup kaçtığımı gördün? Ben istediğim herşeyi alırım. Ya isteyerek yada zorla."

"Haklısın Patron." Atlas telefonu kapatıp köşeye attı.

"Biraz sakinleş maça çıkacaksın." Az önce gömleğini ilikleyen kız arkasına geçip omzuna masaj yapmaya başladı.

Atlas etrafı inceleyip ringin etrafinı kontrol etti. 3 raund vardı. Hepsini kazanmak zorundaydı. Ringin ortasına çizilen daireye baktı. Bu önceki maçlarda yoktu. Babasına bakışlarını çevirdi. İçkisini ona doğrultup gülümseyerek yudumladı. Atlas sahte bir sırıtışla elindeki içkiyi babasına bakarak kafasına dikti.

Tabiki kazanmasına engel olmak için herşeyi yapacaktı. Atlas aklına gelenle kızın elinden tutup kendisine çekti. Kulağına eğilip bir şeyler fısıldadığında kız ondan uzaklaşıp başını salladı. Atlas kızın yanından uzaklaşıp gitmesiyle sırıtarak başını koltuğa yasladı.

Ringe çıkmak için hazırlanırken az önceki kız hızla yanına gelip elindeki küçük poşeti uzattı. Atlas kızdan alıp hızla içini açtı. Kızın uzattığı içkiyi alıp birazını içkisine döktü.

"1 saatlik seni idare eder." Kız ona sırıtarak bakarken Atlas içkiyi ringde ona bakan rakibine karşı hızla kafasına dikti. Aldığı acı tatla başını salladı.

"Benim için yeterli çünkü bu maç 1 saat bile sürmeyecek." Atlas ringe doğru ilerlediğinde rakibininde hızla içkiyi kafasına diktiğini gördü. Atlas çalışanlara göz kırptığında hepsi yerlerine geçti. Atlas ringe çıktığında karşısında ellerini yumruk yapmış adama baktı.

"ATLAS!" Duyduğu tanıdık sesle başını kapıya çevirdi. Efsan koşarak ringe yaklaşıp ona baktı. Samet'te hızla arkasından gelmişti.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin