'home

69.5K 4.5K 9.5K
                  

Jungkook çok terlemişti

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Jungkook çok terlemişti. Üzerinde inanılmaz bir ağırlık ve sıcaklık hissediyordu. Bu sıcaklık yüzünden yavaş yavaş uykusundan sıyrılmaya başladığında ilk birkaç saniye zihni boştu. Ama bu uzun sürmemiş kapalı olan gözlerinin sızısı küçük bedene gerçeği hatırlatmıştı. Aynı anda başına saplanan ağrıyla artık uykusuna dair hiçbir şey kalmamıştı.

Üzerine örtülen kalın yorganın altından terlemiş elini çıkarıp, acısını almak istecesine alnına attığında gözleri de aralandı. Gözlerini arladığı için acısı daha da artan gözleri birkaç saniye görüntüsünü netleyemese de, tanıdık olmayan duvarları ve tavanı görünce çocuğun beyninde yeni şeyler belirmeye başladı. En son hatırladığı şey tanımadığı adamla konuşmadıydı.

Bu yüzden cehennem sıcağını andıran yorganın altında kayıp yerinde doğruldu. Daha önce hiç görmediği odaya saniyelik bir bakış attı ama odağı anında yatağın karşısındaki lacivert koltukta bacaklarını ayırarak oturmuş tanıdık gelenbeden olmuştu.

Koltuğun ortasında oturmuştu, üzerindeki takımın ceketini çıkarıp boşluğa atmış takımın beyaz gömleğinin düğmelerini esmer göğüsü görünene kadar açmıştı. Geriye taradığı saçları keskin hatlı yakışıklı yüzünü iyice ortaya çıkarmıştı, baygın bakışları yatakta uzanan küçüğün üstündeydi.

Jungkook bu anımsadığı adamı nerede gördüğünü düşünürken iyice yerinden doğruldu. Nerede olduğunu bilmediği için endişe dolmuştu. Bu yüzden kurumuş ince dudaklarını korkuyla araladı "Kimsiniz?" diye sordu ağlamaktan kısılmış masum çıkan sesiyle. Bir yandan da adamı hatırlamaya çalışıyordu.

Taehyung gelen soru ile yavaşça yerinden doğrulup cevap verdi "Kim Taehyung."
Jungkook duyduğu kalın tok sesle yutkunduğu sırada aklına dolan görüntülerle Taehyung'u hatırlardı. Jimin'in korkuyla onların mafya olduğunu anlatması da zihnine düştüğünde eli ayağı birbirine girdi.

Dudaklarından istemsizce "Şey.." kelimesi çıkarken ne diyeceğini bilemeyip sustu. Özür mü dilemeliydi? Korkuyordu karşısındaki adamdan. Taehyung çocuğun bu haline varla yok arası tebessüm edip yerinden kalktığında, Jungkook'un korkusu arttı. 

Yorganın altında biraz daha küçülürken "Özür dilerim." diye bilinçsizce fisıldadı. Taehyung tam yatağın yanına geldiğinde başını kaldırmış kendine endişeli gözlerle bakan çocuğa "Neden özür diliyorsun?" diye sordu.

Jungkook gergince yeniden yutkunurken yorganın altından kendine doğru çektiği bacaklarını kıpırdatıp "Size çarptığım için." dedi kısık sesiyle. Yüzüne ifadesice bakan adam kendini daha çok geriyordu. Burada ne işi olduğundan ve nasıl burdan ayrılacağı konusunda en ufak bir fikri yoktu.

Taehyung küçüğün bu halini sevimli bulurken elini kahverengi yumuşak saçlara uzattı. Çocuğun gözüne gelen tutamı nazikçe ittirirdiğinde Jungkook ürkse de bir şey söylemedi. "Özüre gerek yok küçüğüm." diyen adam sayesinde biraz rahatladığını hissetti. Demek ki uzun boylu adam intikam için kendisini buraya getirmemişti.

destiny creator Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin