Choni story, ahogy én elképzeltem. A fő karakterek semmiben nem fognak változni, sem a személyiségük, sem a kinézetük, sem az identitásuk, csak a cselekményben lesz eltérés az én elképzelésem szerint. 😊 Kellemes olvasást.
Cheryl Blossom POV:
Kedvtelenöl ébredtem. Mostanában semmihez nincs kedvem, nincsenek barátaim, a lelkem is szét van esve, nincs semmi amért megérné felkelnem. De ma, kivételes van miért felkelnem ugyanis autóverseny lesz, Riverdale külső részén és én fogom indítani a versenyt. Legalábbi ez volt a terv. Miután anyám bordélyházat csinált a házunkból, igazából itthon sincs kedvem lenni. Az emberek, beleértve a barátaimat is azt gondolják, hogy egy szívtelen gonosz ember vagyok, pedig csak azért viselkedek így mert magamat próbálom védeni. Mióta a testvérem meghalt, teljesen egyedül és üresnek érzem magam. Nincs senki, aki megértene, aki meghallgatna és ha akad is valaki, aki közelebb akar kerülni hozzám, a viselkedésem azonnal elüldözi. Nem szándékosan, de egyszerűen annyit sérültem már hogy nem merem senkinek megnyitni se a lelkem se a szívem.
Felöltöztem a versenyre és elindultam, mert már így is késében voltam. Mikor odaértem arra lettem figyelmes, hogy egy másik ,,lány,, akarja indítani helyettem a versenyt. Oda mentem hát, és közöltem, hogy felejtse el, ez az én posztom.
-Öhhm, ezeket álltalában én szoktam indítani. – mondta a lány, lekezelő hangon.
-Elhiszem de nem ma. Ma én fogom- - mondtam, majd rá se néztem, csak továbbmentem, hogy meglengessem az indulást jelentő zászlót.
Meglepő módon a verseny hamar botrányba fulladt, de mivel nem volt kedvem részt venni benne, és a többiekkel se nagyon akartam találkozni, inkább hazajöttem. Felmentem a szobámba, magamra zártam az ajtót és készültem a másnapi iskolára, ugyanis új diákok érkeznek holnap és meg kell nekik mutassam ki a főnök az iskolában.
Toni Topaz POV:
Az autóverseny reggelén izgatott voltam. Minden évben én szoktam a versenyzőket indítani a zászló meglengetésével. Felöltöztem hát és elindultam a verseny helyszínére. Mikor megérkeztem már majdnem mindenki ott volt. Mentem hát, hogy indítsam a versenyt mikor észrevettem, hogy valaki visszahúz hátulról. Mondtam neki, hogy ezeket a versenyeket én szoktam vezetni, de nem igazán érdekelte. Odaált és meglengette a zászlót, majd kezdetét vette a verseny. Félreálltunk és vártuk a győztes beérkezését, de én csak Őt tudtam nézni. Volt benne valami botrányos, valami hívogató.
Minekutána botrányba fulladt a verseny, hazamentünk. Amúgysem akartam sokáig maradni, a barátaimmal másnap kezdtünk az új iskolában és fel akartam készülni.
Cheryl Blossom POV:
Másnap az iskolában mindenki az új diákok érkezését várta, de nem mindenki ugyanaz miatt. Én személy szerint azért vártam, mert akartam mutatni nekik, hogy az iskola az irányításom alá tartozik, én vagyok a Királynő az iskolában. Meg is érkeztek, de amikor megláttam, hogy kik azok, meglepődtem nagyon. Az a lány volt az, aki tegnap ott volt a versenyen. Nem tudtam eldönteni, mit érzek. Furcsa érzelmek kavarogtak bennem. Kavarogtak bennem a gondolatok, egyrészről valami megfogott a lányba, de nem sokáig volt bennem ez a gondolat mert azonnal meg kellett mutatnom ki az a Cheryl Blossom. Odaálltam a lány elé, és jól megmondtam neki a magamét. Ő is visszamondta a véleményét, de a többiek közénk álltak így a vitának hamar vége lett. Ment mindenki a dolgára, nem lett semmi komoly belőle.
De én nem tudtam kiverni a fejemből. Annyira megfogott a stílusa, a temperamentuma. De nem gondolhattam ilyenre, úgy se működne, még barátok se lehetnénk, hisz annyira különbözőek vagyunk.
YOU ARE READING
Two Queen, Two different world!? Or not so different?
RomanceA komplett Choni sztory ahogy én írtam volna. Vagyis inkább egy olyan verzió ami az én fejemben született meg.
