Ziua 4

5 1 0

Deja era cunoscută rivala, Team Liquid care pierduse de la Team Vitality și căzuse în setul de jos. Rămânea doar să vedem dacă echipei Natus Vincere îi reușește o revanșă.

Echipele au ales aceleași hărți ca în primul meci. Natus Vincere a luat partea defensivă pe Inferno, dar Liquid nu numai că a egalat scorul, dar a și preluat conducerea. Dar după o serie de momente importante luate cu succes de către jucătorii Na'Vi, harta Inferno a fost câștigată cu 16 - 13 de echipa noastră. Apoi jocul a trecut pe harta Nuke. Liquid nu a renunțat înainte de timp, însă Na'Vi au minimizat scorul în prima repriză. Și datorită victoriei în cea de-a doua rundă de pistol, colectivul nostru a câștigat încredere și au putut închide jocul cu scorul de 2-0.