Sevgili arkadaşlar bundan sonra haftadan haftaya yb yayınlayacağım. Sizleri seviyorum vote vermeyi ve bu bölüm hakkındaki düşüncelerinizi bildirmeyi unutmayınız. Unutmazsanız cok sevinirim.
İyi okumalar ......... .

Olduğum yerde kalakaldım tabi eceyle elenada arkama toslamayı ihmal etmedi ve yere yuvarlandım. Hooop çocuğun ayak ucuna gell.. oo tamamm eksik kalan bişey olmadı herhalde bundan başka başıma daha ne gelebilirdi merak ediyordum. Offf onu bunu bırakta cok fena rezil oldukk yaa..

Bu çocuğun burada ne işi vardı yaa yoksa o gün olanlardan sonra beni mi görmek için gelmişti. Yada bana çarpacakken yaşattığı duygular yüzünden özür dileyecekti. Yav hehe Helen çocuk çiçek çikolatada getirmiş istermisin istememmi diye cevap verecektim ki lanet olası iç sesim oldugunu farkedince ağzımı elimle kapattım. Şaşırdığımı zannetmiş olacak ki konuşmaya başladı.

"Çok şaşırmış görünüyorsun." Diye tısladı. Tam üzerine bastın ayağını çek diyecektim ama kendimi zor tuttum. Bu çocuk amma öküz yaa!!!! insan yerde olduğumu farkederde beni kaldırır değil mi ya ? Ama nerdeeee...

Arkasını döndü ve sınıfa gitmek için yol aldı.

Kalkmak istedim ama kalkamadım sanırım ayağımı incittim. Çok normal o kadar yuvarlanınca.. yaşadığıma şükretmeliyim ..

" ayyyy canım çok yanıyo bileğim sanırım incinmiş."

diye inledim. Ama ne fayda ..

Gerizekalı yaa.

kaldırır diye ummuştum ama olmadı. Sadece arkasını dönüp gitti. her umduğun olmaz ama ummadığın taş baş yarar bu ne şimdi ya .. ne alakayadı şimdi..

Offff kafa dominosa gitti. Dominoss ooo iyice sacmaladım.

O ne !!! bana dogru mu geliyor ?

pişman olmus sanırım zaten olması da lazım hiç bir kız savunmasız bırakılmaz ama bu benim düşüncem o nasıl bir düşünce ye sahip olduğunu bilmiyorum..

Daha da yaklaştı. Yaklaştı. Yaklaştı...

Tam önümde durdu. Allal kahretsin şu durumları yaşamama sebep olan kişileri kim tabikide Ece Elena ...

Eee bizi yanlız bırakmak derdiyle sıvışırlarsa olacagı buydu. O kadar söyledim söz dinletemedim bie şunlara.

Şimdi olsalardı ona minnet bile etmezdim. Geri zekalı..

Bu arada karşımda bana bakıyordu tepemdenn.

"Yaaa anlamıyorum ki neden geri döndüm ahhh lanet olası vicdanım yada kalbimmi deseydim ......."

Son söyledigi kelime beynime şimşekler çaktırırken egildigi gibi bir elini belime diger elini dizlerime doladıktan sonra beni kucagına aldı bu kendini ne zannediyordu beni kucagına alırken kolumdan da tutabilirdi .....

"Bıraksana beni senden yardım isteyen mi oldu? "Diye kulagına bagırdım . Tabi sorum cevapsız kalır mıydı

"Ondan mı arkamdan ah canım çok yanıyor diye inliyordun? " dedi . Meydan okurcasına.

"Bunuda nerden çıkardın her insan canı yandığında böyyle der.. "ukalaca.

yalnız sesimde korku vardı çünkü bu öküz her an kızdığında beni yere bırakabilirdi.. vee sonuçç ikinci bir yeri öpüşşş..

"Ondan kucağıma itiraz etmeden geldin yaa!! " "bıraksana beni indir aşağıya kendim giderim sana ihtiyacım yok!*" diye yakınırken karşımda Levent hocayı gördüm. Ağzım kapandı istemesemde.

Ama yanımızdan geldi geçti aynı şekilde bizde öyle ama hiçbir şey demedi taa nasıl olur kıskanmadı mı yani sadece sakin görünme cabasını gördüm bir de yumrukalarını

kıskanmasa yumruklarını sıkmazdı değil mi ...

Ona sınıfımı tarif ettim ama bu arada gerizekalı pis pis gülüyordu. Neden???

Sınıfa gelmiştik herkesin gözü bizde bir hafta flaşh haber bizdik bütün okul duyar sonra dedukodular başlar.. bizim okull işte bu.. sırama geldik beni yavaşça bırakır sanmıştım ama malesef bir bıraktı belim sıraya çarptı. Mal gerçekten anlamıştım artık öküz değil tescilli öküzdü.......

"Yaaaaa özürlü müsün yavaşça bırakamıyon mu.."

"Yok canım daha o aşamaya gelemedim kusura bakma... "

"Yaaa sen tamm özürlüsün ilk başta anlamalıydım." Derken havin hoca ne oluyoe çocuklar dedi ve içeri girip bizi susturdu. Önemli değil küçük hanım dedi göz kırpıp arkamda ki masaya geçti tabi kulağıma' bana borçlandın' demeyide unutmadı bu ne şimdi..

Puff tahmin etmeliydim.

Hiçbirkimse karşılıksız bir şey yapmazlar hatta anan buban bile.. mesela anneler cocuğun isteğini yerine getirmek karşılığında yemeğini bitirmesini söyler.. işte bu gibi...

Arkamda ki masaya mı dedim yok artık olamaz dimi böyle bir şey dedim demi ...

Offf arkama bir hışımla döndüm ki daha hala pis pis sırıtıyor. Offf yine anlamalıydım sınıfa gelirken sırıtmasından ahh salak kafam ....

Havin hoca derse geçmeden önce "size bir şey söyleyeceğim hatta yeni sınıf arkadaşınızla tanıştırayım demeliydim" dedi ve sırıttı.

"Gel oğlum buraya." Dedi tahtayı göstererek. Hahaha gel oğlum buraya fino deseydin hocam diye geçirdim içimden..

Yeni gelecek olan cocuk buydu yaniii.

arkamdaki salak tahtaya cıktı bu arada daha ismini bile bilmiyordum arabasıyla bana çarpacakken ismini söylemişmiydi. Hayır söylemedi diyerek kendimi başımla onayladım.

"İsmim Egehan buraya istanbuldan geldim "

dedi ve yerine oturddu yani arkama ıyyy.

Yani ismi Egehandı demek aslında güzel ismi var hemde kendisine de yakışşmışş üfff helen yine başladın zırvalamaya.

Havin hoca

"arkadaşınıza okulu gezerken kim eşlik eder biliyorsunuz ki okulumuz çok büyük" diye ekledi.

Iyyy ona eşlik edecek kişiye Allah sabırlık ihsan eğlesin. Sınıfa bir baktım ki bütün eller havada tabikide bunların hepsi kızdı. Hepsinin ağzından sular akıyordu bunu Egehan tahtaya çıktığındada görmüştüm. Üfff hepsi safff derken aklıma borç meselesi geldi ve hemen düşünmeden parmağımı kaldırdım reflexxx yaaa..

Hoca da tabikide Egehana seçim hakkı verdi. Hemen arkama döndü. Beni seçmessen seni öldürürüm dercesine bir bakış attım ki çocuğa yazık beni seçmek zorunda kaldı. Beni seçerken yine o gıcıkluğını bırakmadı. "Hocam bu kız çok istekli gözüküyor ben bu kızla gezmek istiyorum gerçekten yaşamak istıyorsam" hoca

"pek bir şey anlamadım ama tamam sen Helenle gez "dedi ve derse başladı. Arkama tekrar dönerek

"canım benim adım Helen" dedim oda

"sana gerekkalmadı "dedi ukalaca egomu tavandan tabana indirirken..

Offff yine göt oldum.!!!!!!


AŞKIMA SAHİP ÇIKMAK MI??Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!