yazardayazar

Tenimdeki İmza’nın 22. Bölümünü yayınladım, hepinize iyi okumalar!
     	https://my.w.tt/bu9brAMBE8

yazardayazar

@enteldantel1 selamlar :) Öncelikle uzun yıllar önce yazılmış bir kitabı hatırlaman, önemsemen ve böyle uzun uzun yorumlar yazman beni çok mutlu etti, çok teşekkürler! Tüm yorumlarını dikkatle okudum ve Tenimdeki İmza için artık yapılacak pek bir şey olmasa da ileride yazacağım kitaplar için bu yorumlarını not aldım. Umarım gelecekte tıpkı Tenimdeki İmza'nın ilk hali gibi okumaktan keyif alacağın, seveceğin bir kitap yazabilirim, inan bunu tüm kalbimle isterim.
Reply

enteldantel1

     	 İçimi dökmek istedim çünkü eskiden severek okuduğum bir kitaptı . Birçok şarkıyı da sizin sayenizde keşfetmiştim. Mükemmel bir şarkı zevkiniz var . (Bence eski halini yükleseniz de efsane olurr hem yeni halini okuyanların hikayenin prototip halini görmesi hem de benim gibi maziye takıla kalanlar için )
Reply

enteldantel1

 
     	 
     	 Yukarıda bir yerde ipucu yakalama olayında bir örnek daha vermek istiyorum . Mesela eskisinde Kubilay'ın ilk tanıştığı an çok soğuk bir kişi olduğunu siz vermemiştiniz.Biz zamanla çözmüştük.Eşcinsel olduğunu öğrenme zamanın da bu kadar erken gerçekleşmemişti ve biz o döneme gelene kadar çözümlemiştik bazı şeyleri . Kubilay'ın böyle bir arkadaş grubu içinde kızlardan uzak durması ,içine kapanıklığı çözümlemiştim ve Alya'nın tepkisini merak ediyordum ama siz öyle güzel bir sahne yazmıştınız ki olay içine yedirtmiştiniz .Şimdi ise Alya Kubilay 'ı direk kolladı Kubilay da ouu tamam sen benim kankimsin artık moduna giriyormuş gibi hissediyorum.Yani ben Alya'nın Kubilay'ı bir sırdan kurtarmasını ve güvenilirliğini sevmiştim yeni halinde bir olaydan kurtarması hoşuma gitmedi :( .
     	 
     	 
Reply

mklbrr

Wattpad'e her girdiğimde kendimi burda buluyorum. Ahali gelsemi artık. ^~^ ♡