𝓐𝔀𝓪𝓷𝓽𝓾𝓻𝓷𝓲𝓬𝔃𝓴𝓪. 𝓐𝓵𝓴𝓸𝓱𝓸𝓵𝓲𝓬𝔃𝓴𝓪. 𝓐𝓻𝓽𝔂𝓼𝓽𝓴𝓪.

Z wykształcenia fotograf i kosmetolog, z zawodu opiekunka (też się zastanawiam, kto normalny daje mi swoje pięćsetplusy pod opiekę).
Hobbystycznie jestem komikiem, nerdem, otaku, kociarą i pustelnikiem, o ile unikanie kontaktów z ludźmi można zaliczyć do hobby.
Nocą, niczym drapieżnik, uaktywniam się i w ciszy mogę popracować nad swoimi tekstami i waszymi, gdyż jestem recenzentką w @BractwoOS i jurorem w @Turniejosobliwy.

Za dnia... potrzebuję przynajmniej dwóch kawusi, w ulubionym kubku, żeby normalnie funkcjonować i nie wymordować połowy populacji, a przynajmniej tej części, która korzysta z Tik Toka.

Marzy mi się świat, w którym ludzie się szanują, mają poczucie humoru, każdy może być sobą, a w internecie nie ma debili i hejtu. To marzenie, choć istnieje tylko w mojej głowie, wierzę, że kiedyś się spełni. Do tego czasu, twórzmy na Wattpadzie swoje cudowne światy, do których, choć na chwilę, możemy uciec.
  • TARDIS
  • JoinedJuly 17, 2019Last Message
xxAneKo xxAneKo Sep 02, 2021 12:24PM
Hej, dzień dobry! Jeśli się nudzicie, zapraszam na krótkiego one shota, który wyszedł spod mojej ręki dziś w nocy. Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia! ♥️https://www.wattpad.com/story/283768908?utm_...
View all Conversations

Stories by Ane Ko
Piątek trzynastego ONE-SHOT by xxAneKo
Piątek trzynastego ONE-SHOT
Historia oparta na faktach z mojego życia. Nikt mi w to nie uwierzy, ale to prawda. Fatum bywa przewrotne, a...
ranking #114 in groza See all rankings
WŁADCY INSTYNKTU Rebelianci by xxAneKo
WŁADCY INSTYNKTU Rebelianci
Gdy byłam małą dziewczynką, zawsze się zastanawiałam, czy gdybym mogła usłyszeć płacz samotnej gwiazdy, potra...
18 Reading Lists