1966 doğumluyum. Bir oğlum var. Ankara'da yaşıyorum. Kökenlerim Doğu Karadenize dayanıyor. Bu platformda ailem diyebileceğim bir ortamda buldum kendimi. Okumayı, yazmayı seven dostların arasındayım.  Daha ne olsun....  Pandemi sürecinde sığınağım, nefes aldığımı hissettiğim bir ortam oldu bu platform. Ben bilişimciyim. Emekliyim. Yoğun bir çalışma temposundan sonra,  işte buradayım. Kitaba dokunmadan, kitabı hissetmeden, kitabın kokusunu almadan, nasıl kitap okunur diye düşündüm önce. Bilişimci olmama rağmen, digital ortamları hiç sevemedim.  Yine de alışılıyor. Dünya değişiyor. Alışkanlıklar değişiyor. Herşey değişiyor belki ama, özde insan aynı kalıyor diye düşünüyorum. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, tıp ne kadar ilerlerse ilerlesin, oturduğumuz evler, temel ihtiyaçlarımızı karşılayan teknolojik ürünler ne kadar gelişirse gelişsin,  aslında insanoğlunun en temel ihtiyacları pek değişmiyor. Sevgi, dostluk, aile, paylaşmak, müzik, sanat, edebiyat, doğa, hayvanlarla dost olabilmek...  Bunlar olmadan yaşamın bir  anlamı olmuyor.
  • İstanbul'da doğdum. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da okudum. Mehmetçik İlkokulu, Kandilli Kız Lisesi, Beşiktaş Kız Lsesi, İstanbul Teknik Üniversitesi. Eğitim yolculuğumun özeti. Şu anda Ankara'da yaşıyorum.
  • JoinedAugust 31, 2020


Last Message
sincapmehtap sincapmehtap Jun 16, 2023 09:03AM
Sınava girecek olan tüm çocuklarımıza başarılar  diliyorum. Karne alan çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum.Hepiniz çok ama çok değerlisiniz ♥
View all Conversations

1 Reading List