Dziewczyna influencera to film, który wciąga widza w świat internetowych gwiazd i ich nieustannych zmagań o popularność. Główna bohaterka, Zosia, grana przez zjawiskową Karinę Rezner, staje w obliczu nieprzyjemnej sytuacji, gdy odkrywa zdradę swojego chłopaka, Komfiego, znanego YouTubera, w którego wciela się Kamil Wodka.

W obliczu tego szoku Zosia postanawia podjąć odważną decyzję, akceptując propozycję Violi, intrygującej influencerki granej przez Olgę Kalicką, i razem z nią wyrusza w podróż po egzotycznych kurortach, finansowaną przez sponsorów. Odwiedzając luksusowe miejsca na Cyprze, Ibizie, Malcie, w Grecji i we Włoszech, Zosia zostaje wciągnięta w wir walki o zasięgi i uwagę fanów, stając się częścią elitarnej grupy polskich influencerów.

Jednakże, wraz z rosnącą popularnością Zosi, na jaw wychodzą coraz bardziej skomplikowane relacje międzyludzkie. Jej romans z byłym chłopakiem staje się publiczną sprawą, a życie Violi komplikuje się z powodu jej mrocznej przeszłości. Kiedy tajemnice i skrywane prawdy wychodzą na jaw, Zosia musi stawić czoło trudnej rzeczywistości, z którą zetknęła się w środowisku, do którego tak bardzo dążyła.

"Dziewczyna influencera" to film, który nie tylko pozwala spojrzeć zza kulis na świat internetowych celebrytów, ale również skupia się na złożoności ludzkich relacji i konsekwencjach dążenia do sławy za wszelką cenę.
  • JoinedFebruary 9, 2024