haadej_kdo

Ahoj! (ノ◕ヮ◕)ノ*.✧
     	Právě jsem na svém profilu publikovala jednodílovku, jako poděkování za 300 sledujících. Tak se můžete mrknout! <3 (≧▽≦)
     	~H

_palmtreeee_

@ haadej_kdo ꒰⑅ᵕ༚ᵕ꒱˖♡
Reply

misanel

Posedlí 1,nezlomný 2.
     Kdy bude 3 díl nemůžu se ho dočkat asi tak jako ostatní co milují tento(tito) příběh. 

haadej_kdo

@ misanel ahoj, děkuju moc♥️ informace k trilogii jsou níž na mojí ,,stěně"
Reply

haadej_kdo

Ahoj! (ノ◕ヮ◕)ノ*.✧
     Právě jsem na svém profilu publikovala jednodílovku, jako poděkování za 300 sledujících. Tak se můžete mrknout! <3 (≧▽≦)
     ~H

_palmtreeee_

@ haadej_kdo ꒰⑅ᵕ༚ᵕ꒱˖♡
Reply

haadej_kdo

PROSÍM DOČÍST DO KONCE <33
     
     
     Přeji krásný den (dnes už podruhé :d)
     
     Doufám, že se Vám všem daří. Když už jsme v té karanténě, jsem si jistá, že je zde spoustu lidí, kteří umírají nudou, vzhledem k tomu jak musíme být izolovaní od světa tam venku. (Tahle situace mi ironicky připomíná, jak se musel cítit Eren předtím, než se stal průzkumníkem. Akorát se místo lidožravých titánů jedná o koronavirus. Hahaha. Ok nebylo to vtipný. Ale dělejme, že jo.)
     Abychom se dostali k tématu: Dělám tady reklamu na jednu z fanfikcí. Myslím si, že čtení příběhů je skvělý způsob, jak zabít nějaký ten čas, když už nemůžeme ven. Jedná se o příběh s názvem Parallel Lines a nachází se na profilu @yaoi_yuri_for_laifu.
     
     Tak a tady musím Vaše myšlenkové pochody s prominutím zastavit. Já vím, co si myslíte. Myslíte si tohle: ,,Panebože, haadej_kdo už zase dělá reklamu. A ještě svému profilu. Co to má být?!" Ale já Vás vyvedu z omylu! Tenhle příběh není můj vlastní, napsala jej moje úžasná sestřička (@_palmtreeee_). A přísahám, že to tady nedávám jen z důvodu nahnání sledujících, ale protože je můj osobní názor takový, že je to jeden z nejlepších příběhů, které jsem kdy četla, co se ereri fanfikcí na wattpadu týče. Jedná se o povídku rozdělenou na tři kapitoly, která byla nedávno publikovaná. S úžasným stylem psaní, geniálním nápadem a hlavně reálným námětem. 
     
     Naprosto doporučuji přečíst, ségra bude ráda za jakýkoliv ohlas. Vážím si každého, kdo to zkusí.
     
     Děkuji všem, co tohle zbytečně dlouhé upozornění přečetli až do konce.
     
     Tak teda ahoj!
     
     
     ~H
     
     

DaddyNik

Je to opravdu jeden z nejlepších příběhů a už se moc těším na třetí díl ❤️
Reply

_palmtreeee_

@ haadej_kdo OwO jsem ráda, že se ti to tak líbilo. Děkuju moc ♡♡
Reply

haadej_kdo

Vážení, přeji hezký den v karanténě.
     Jak jistě víte jsem naprosto líný člověk, který nedokáže dodržovat termíny. Ale protože vás svoje fanoušky opravdu z celého srdce miluji, budu se pro Vás snažit. 
     Jak jistě víte, na mém profilu leží pár příběhů, které jsou tak nějak na půl mrtvé. Proto jsem se rozhodla je stáhnout z profilu. (Ve stínech minulosti, Out.) Velice se Vám všem omlouvám za těch několik měsíců, co jsem nebyla aktivní. Abych pravdu řekla, předepisovala jsem hodně věcí na můj druhý profil @yaoi_yuri_for_laifu a proto jsem neměla moc času věnovat se svému hlavnímu účtu. Nicméně. Příběhy vydám, akorát si budou muset chvíli počkat, jelikož se teď plánuju věnovat hlavně třetímu dílu trilogie, který jsem teď celkem zanedbávala a to mě vážně mrzí. 
     Abych to shrnula. Dávám si pauzu, přičemž budu psát, ale ne vydávat. Moc omlouvám, i když si nemyslím, že se něco ohledně mojí aktivity ve srovnání s předešlým půlrokem změní. (Vzhledem k tomu jak nezodpovědný fracek jsem :dd)
     
     To je tak nějak všechno co jsem Vám chtěla oznámit, děkuji všem, co to přečetli až sem a obrovské omlouvám se věnuji zase všem, co doufali v moji aktivitu.
     
     Děkuji, omlouvám se a na neurčito ahoj.
     
     ~H

Elizabetheen

@ haadej_kdo též se těším na trilogii
      a teď jsem na tvém druhém profilu našla další Ereri/Riren takže budu číst!Noooo vypadá to zajímavě učitel matematiky ❤️❤️❤️❤️❤️
Reply

haadej_kdo

@ ImRealCharlie ❤️❤️
Reply

haadej_kdo

@ AnimeToxy ❤️❤️
Reply

haadej_kdo

Přísahám bohu, že jestli se mě někdo ještě zeptá, kdy vyjde třetí díl trilogie, tak ho vlastnoručně vykastruju...
     Lidiiiii odpovídala jsem na to tak tisíckrát a je to i na stěně... Já chápu, že se asi těšíte, nebo tak něco, ale už mě to vážně nebaví. Stačí se podívat už na jednu z odpovědí, nebo jít na můj profil. Takže prosím... Už mi nepište otázky tohohle typu. Já mám i svůj život!! Xd
     
     (Miluju vás, ale jsem taky jenom člověk, ok?)
     
     ~S láskou haadej_kdo

haadej_kdo

INFORMACE K ERERI TRILOGII:
     Takže abych nějak začala. Strašně moc miluju Vás, jakožto lidi, kteří čtou mé příběhy, protože mě každý den inspirujete k tomu, abych psala dál a dál a já vám za to moc moc moc děkuju, protože jsem díky wattpadu zjistila, jak moc mě psaní baví a že v tom chci pokračovat.
     Vážím si každého komentáře, který mi napíšete. 
     Každou chvíli mi někdo píše do komentářů, i do soukromých zpráv, kdy vyjde Oddaný (3. díl,) takže jsem se rozhodla to tady napsat oficiálně a odpovědět Vám všem dohromady.
     
     Já nevím. 
     
     Vážně nevím, nedokážu Vám podat přesné datum, jelikož ho sama neznám. Třetí díl si chci nejdříve předepsat, jelikož mi hodně záleží na tom, abych povídku dobře uzavřela. Už předepisuju, nebojte. A až vyjde, dám Vám všem vědět. 
     
     
     ~H (ノ◕ヮ◕)ノ*.✧

DaddyNik

@haadej_kdo Miluju tvoje příběhy <3 A věř mi, nemůžu se dočkat toho třetího dílu.. a hlavně se šťastným koncem tentokrát xD <3
Reply

teri_jeagerman

@ haadej_kdo super ❤️ moc se těším ❤️❤️
Reply

Elizabetheen

@ haadej_kdo Ježíši to jsou tak pěkná a zlatá slova ❤️❤️❤️
Reply

teri_jeagerman

Ahoj,
     Jenom bych se chtěla zeptat, kdy začneš vydávat "Oddaný?" Strašně moc se na to těším a miluji tvoji tvorbu❤️
     Terii⚔️

haadej_kdo

@ teriss_2266 děkuju moc, oddaného začnu vydávat, až ho budu mít předepsaného, už jsem s tím začala, ale časově nevím, kdy by mohl vyjít. Nejspíš až za pár měsíců. <3 ~H
Reply

haadej_kdo

DŮLEŽITÉ
     Společně s mojí sestřičkou jsme si založily společný profil. Budeme tam psát spolu i zvlášť různé yaoi, nebo yuri fanfikce, takže budu moc moc moc ráda, když nás podpoříte a dáte folow, nebo si některý z našich příběhů přečtete! >~< 
     @yaoi_yuri_for_lajfu
     
     ~H

haadej_kdo

@ Elizabetheen děkujiii >\\\<
Reply

Elizabetheen

@ haadej_kdo Jdu na to ❤️❤️!
Reply

haadej_kdo

@ haadej_kdo ups moje chyba @yaoi_yuri_for_laifu omlouvám se. Tenhle profil platí <3
Reply

haadej_kdo

Dneska jsem už po osmé jenom v tomhle týdnu přečetla příběh 'Boy, what's your number?' od @Erbichan a pořád z něj umírám stejně. Četla jsem od ní snad všechny knížky a musím říct, že lepšího autora jsem na wattpadu neviděla. Doslova miluju její styl psaní, originální nápady na příběhy a jejich reálnost. Fanfikce, které píše, jsou přesným důkazem toho, že vždycky může být v životě ještě hůř než je. Píše převážně ereri, ikdyž jsou tam příběhy i s jiným tématem. Lidi, omlouvám se za ten výraz, ale ty závěry, ty poslední kapitoly, mě vždycky úplně dojebají. Celej příběh je strašně napínavej, že to člověk prostě musí přečíst na jeden zátah a v mém případě i vícekrát za jeden den. Taky chci upozornit, že nejsem nějak domluvená, abych její profil propagovala, ani to není žádná výměna sdílení. Je to čistě protože si myslím, že si ona autorka zaslouží o hodně více sledujících. Proto bych byla moc ráda, kdybyste se alespoň podívali, protože to, co píše, je něco naprosto nepopsatelného. Předem děkuji všem, kteří ji začnou sledovat, nebo si její profil alespoň prohlédnou.
     
     ~H

Erbichan

@haadej_kdo Bylo by na místě použít asi diplomatičtějšího obratu, ale mám-li být tak expresivní, jak upřímnost dovoluje, tak musím říct, že toto mě doslova a do písmene posadilo na prdel. Dodnes jsem si pořádně nezvykla na komentáře a teď objevím takovouhle přehnanou, šílenou chválu na zdi profilu! Tak jak mám asi reagovat ;//;. Už jsem několikrát psala a vyjadřovala se, že představa někoho, jak moje příběhy čte nejednou, je pro mě naprosto neslučitelná s realitou a teď přijdeš ty a totálně mě UZEMNÍŠ s prohlášením, že osmkrát v jednom týdnu??????? Ještě BWYN, za kterým jsem si nikdy pořádně moc nestála a byla to, nepočítaje roleplaye, seriozně moje první zkušenost se psaním něčeho explicitně 18+, ač jsem to beztak ustřihla předtím, než došlo k hlavní akci. Kolikrát polemizuji sama se sebou, že bych tu fanfikci měla shodit z profilu, že bych měla shodit profil komplet, že bych se ke psaní (nejen něčeho) PwP nebo smut obecně už neměla vracet, a pak se mi jenom třesou prsty nad klávesnicí, když čtu něco v tomhle smyslu. Neuvěřitelně moc si Tě vážím! Že můj profil doporučuješ svým vlastním sledovatelům; na to... na to prostě nemám slov, že čteš moje příběhy, že se k nim vracíš, že se Ti tolik líbí a že v nich dokážeš najít přesně to, na co se snažím dávat důraz. Tu skutečnost, ačkoliv si vypůjčuji fiktivní postavy, konce, na kterých si dávám záležet opravdu se všeho nejvíc. Neexistuje pro mě nic lepšího, než když čtenář dokáže rozpoznat, do čeho jsem toho ze sebe vložila nejvíc, protože bych si nepomyslela, že se to dá opravdu rozeznat. 
      Mohla bych děkovat do aleluja, a i tak bych nedokázala ze čtvrtiny vyjádřit, jak v šoku jsem z takovéhohle příspěvku. Zkrátka skromně děkuji za vše na sto tisíckrát. Doufám, že Tě ještě alespoň jednou dokáži nějakým svým příběhem takhle zaujmout! Teď mě prosím omluv, jdu si otřít slzy a chrstnout si ledovou vodu na hořící obličej. ♡
Reply

haadej_kdo

@ Alianor1 přijde mi, že už na wattpadu není aktivní. Nevím to jistě, ale už hrozně dlouho nevydávala nové kapitoly a neodpovídá na komentáře. Já osobně doufám, že se vrátí a kouká mi dát to pokračování Little, které tak potřebuju, protože jestli ne, tak si ji najdu v reálném světě, a budu ji vyhrozovat tak dlouho dokud to nedopíše xddd
Reply

Alianor1

@haadej_kdo taky to nechápu, už dlouhou dobu je to můj Top tady na wattpadu. Nedávno jsem do ní hučela, ať mi kouká dopsat "Little"
Reply