Jestem Ewa Piasecka i z dumą jestem częścią zespołu Mazzani. W projektowaniu wnętrz znalazłam swoją pasję i sposób na wyrażenie kreatywności.
W mojej pracy łączę techniczne aspekty projektowania z twórczą wizją. Projektowanie to nie tylko ładne obrazy na papierze - to kompleksowy proces, który obejmuje rozplanowanie przestrzeni, dobór materiałów, dbałość o szczegóły i nadzór nad realizacją.
W Mazzani zawsze dążymy do doskonałości. Nasza praca nie kończy się na etapie projektu - jesteśmy zaangażowani także w proces wykończenia i aranżacji. Nasze podejście jest kompleksowe, a nasza satysfakcja z projektu polega na widzeniu uśmiechu na twarzy klienta, gdy wnętrze nabiera życia.
Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do profesjonalnego zespołu, który ma szerokie doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Razem z Tobą stworzymy nie tylko ładne wnętrze, ale przestrzeń, która będzie odzwierciedlała Twoją osobowość i spełniała Twoje potrzeby.
Zapraszam Cię do współpracy z Mazzani - razem możemy stworzyć projekt, który stanie się spełnieniem Twoich marzeń o idealnym wnętrzu. Tworzenie pięknych, funkcjonalnych przestrzeni to moja pasja i misja, i chętnie podzielę się nią z Tobą.
  • Warszawa, Polska
  • JoinedNovember 3, 2023