augustadocher

Zaraz po północy nowy rozdział... Bardzo emocjonujący ;)

Matixe_

Hej! Mam nadzieję,  że nie przeszkadza ci, że tu piszę, jeśli tak, proszę po prostu usuń tą wiadomość Zanim jednak to zrobisz, chciałabym cię zaprosić do mojego opowiadania z kategorii "dla nastolatków". 
     
     Historia ta opowiada o dwójce nastolatków, którzy to zostali zmuszeni (a raczej przekupieni) do wzięcia udziału w konkursie wokalnym. Oczywiście nie byłoby z tego takiego wielkiego show, gdyby nie ich początkowa niechęć do siebie. 
     
     Mam nadzieję, że choć troszkę Cię zachęciłam tym krótkim opisem i zerkniesz choćby na pierwsze rozdziały. 
     
     https://www.wattpad.com/story/197589132?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=Matixe_&wp_originator=uqcxTo7MHOIEc4cxQQohfxkGiA2lZc9kwVrRcXVy6vZY7LEhsM0Jf9VbC8P%2FnZl%2Fqh%2F57U1jTFWnyVoHkwiEPzcaCKjLv30IOzs3MBKhq1vsQkgMOLAIuWqVW93KuMrJ
     
     Miłego dnia! ❤

Rebeldomaniaczka

Witam! Czy już wiadomo może coś o premierze III części cyklu o Wędrowcach ??? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę Miłego dnia :)
     

augustadocher

@Rebeldomaniaczka niestety, nic mi nie wiadomo :( Tylko tyle, że wydawnictwo obiecywało, że książka pojawi się na jesień. Na razie zapraszam do lektury innych moich książek, również tych wydanych pod pseudonimem Beata Majewska :)
Reply

kkalotaa

Witam, będzie III cześć cyklu o Wędrowcach? :) 

kkalotaa

@augustadocher Nie mogę się doczekać ^
Reply

augustadocher

@AllOfThisImagine Będzie :) ma tytuł Batawe. Niestety jeszcze nie znam daty premiery, ale poinformuję jak najszybciej :)
Reply