Geniş bir hayal gücüm var (belki ortalama bir insan için biraz fazla :))

İyi bir okuyucu ve sinema izleyicisiyim. Liseden beri amatörce yazıyorum. Genel olarak bilim kurgu ve fantastik kurgu yazmayı seviyorum. Wattpad'te şu an paylaştığım tek bir hikaye var. O da kitabın giriş yazısında da göreceğiniz üzere bir tepki hikayesi. Güçlü kadınları seviyorum ve toplumumuzda çoğalmalarını istiyorum.

Ben Sezen bu arada :) 33 yaşındayım, evliyim. Endüstri mühendisliği mezunu bir akademisyenim. Çalışma alanım işletme diyebiliriz - aslında daha çok istatistik; detayı birçoğunuz için çok sıkıcı hiç girmeyeyim :)

Bana istediğiniz an hikayemle ya da eğitiminizle ilgili mesaj gönderebilir, ilgili bölümlere yorum yazabilirsiniz. Lütfen çekinmeyin.

Büyük ricamdır: Lütfen hikayeyle ilgili spoiler paylaşmayınız! Bir de tek kelimelik (slm, nbr, nasılsın gibi) ya da 'kitabımı oku, oy ver' tarzı mesajlar göndermeyiniz, bu tip mesajlara geri dönecek zamanım yok maalesef.

Yeni hikayeler yola çıktı, yaz başı buluşacaksınız ;)

Sevgiler.

instagram: @sasivrikaya
  • Berlin, Germany
  • JoinedJune 14, 2015


Following

Last Message
__SAS__ __SAS__ Apr 20, 2017 02:33PM
İnanmayacaksınız ama bölüm geldi!! ;p
View all Conversations

Story by S. A. Sivrikaya
Kadın CEO Problemleri by __SAS__
Kadın CEO Problemleri #5 in Romance
Bu kez CEO bir kadın! Defne Dorsay'ın hayatında aşka yer yok. O, erkek egemen bir dünyada yedi gün yirmi dört saat ölesiye çalışan bir CEO. Hırslı ve bir o kadar acımasız. Lakabı 'Buzlar Kraliçesi'. Herkes oyunu on...
1 Reading List