OCENIALNIA LITERACKA - CO TO TAKIEGO?
Przede wszystkim nic strasznego. Mianowicie, kilka osób zbiera się tutaj po pracy, aby doradzać Ci w kwestii pisania. Ty zgłaszasz nam swoje teksty (na przykład wysyłając je do nas drogą elektroniczną lub podając link do Wattpad) - my wystawiamy wielostronicowy komentarz. Każda ocena liczy kilkadziesiąt (!) stron, jest bogata w cytaty i uwagi merytoryczne. Przenosimy na nią swoje wieloletnie doświadczenie z pracy z beletrystką.
Przygarniamy treści wszelkiej maści (w tym opowiadania, powieści - książki, miniatury, poezję) i analizujemy je pod kątem: poprawności, struktury tekstu, zgodności z gatunkiem, interesującej i przemyślanej fabuły, konsekwentnej kreacji bohaterów, logiki świata przedstawionego, a także zgodności z kanonem (w przypadku fanfiction). Weźmiemy pod lupę wszystko - każdy aspekt Twojej pisaniny. Dostosujemy się również do Twoich oczekiwań, jeśli więc na jakimś aspekcie szczególnie Ci zależy - powiadom nas o tym podczas zgłoszenia.

Działamy od 21.03.2015, na koncie mamy już ponad 200 ocen na bieżącej stronie blogowej oraz własną encyklopedię stworzoną z autorskich artykułów.

http://wspolnymi-silami.pl
  • JoinedFebruary 12, 2019Last Message
WspolnymiSilami WspolnymiSilami Aug 23, 2021 02:26PM
Na WS nowy wpis, tym razem w formie spisu: ŹRÓDŁA I INSPIRACJE WS – ZESTAWIENIE LITERACKIEhttps://www.wspolnymi-silami.pl/2021/08/zroda-i-inspiracje-ws-zestawienie.htmlA w nim wypis lubianych, cen...
View all Conversations

Story by WspolnymiSilami
Ocenialnia literacka „Wspólnymi Siłami" by WspolnymiSilami
Ocenialnia literacka „Wspólnymi Si...
Jeżeli tworzysz prozę lub poezję i szukasz kogoś, kto sprawdzi, jak radzisz sobie z tekstem - nie ma lepszego...
ranking #4 in blogspot See all rankings