Som 22-ročná šialená baba, ktorá miluje svojich priateľov, rodinu, hudbu, hranie PC hier, no predovšetkým poviedky a písanie. Pochádzam z Košíc a študujem nemčinu na Masarykovej univerzite v Brne. K písaniu som sa dostala už dávno (okolo 7.ročníka na ZŠ), a to vďaka mojej najlepšej kamarátke, ktorej za to ďakujem dodnes.

Ak by mal niekto záujem, napísala som s ďalšími 3 babami fantasy knihu KEAVAD → http://www.martinus.sk/?uItem=176948. Ak by ste si ju chceli kúpiť, ozvite sa, viem vám ju zohnať aj za menej. ;)

Čo rada píšem:
Rada píšem všeličo, čo mi príde na um a mám chuť to napísať, no najobľúbenejšie žánre sú fantasy a sci-fi alebo napríklad príbehy zo života. Nápadov je plno, ale čas a chuť niekedy naozaj chýbajú.
Keď píšem vety, ktoré vznikajú plynule a nezáväzne, viem, že to bude stáť za to. Nemám rada dlhé a nudné opisy, hlavne také, ktoré príbehu nič nedajú. Samozrejme, každý príbeh musí mať opisy, no ja sa väčšinou zbadám až po pár stranách, na ktorých je samá priama reč. :D Ale nebojte sa. Chytám aj nálady, keď veľa opisujem.
Som človek, ktorý má rád zábavu a akciu. Preto sa nezľaknite, ak budú potom opisy bojov príliš dlhé a epické a príliš krvavé. To všetko spôsobuje tá epická hudba, ktorú pri písaní počúvam a ktorá ma totálne vtiahne do deja. :) Odporúčam ju aj ďalším spisovateľom. Nabudí vás to k písaniu, uvidíte. ;) A hlavne, prebudíte svoju fantáziu, ktorá vždy začne pri písaní s pustenou epickou hudbou naplno pracovať. :)

Inšpiratívna veta:
"Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabránia uvidieť hviezdy."
- Albert Einstein

Dúfam, že sa vám moje poviedky budú páčiť, píšem ich s nadšením a nasadením vlastných prstov na klávesnici! :)
  • Košice, Brno
  • JoinedJune 14, 2015


Last Message
Teryii96 Teryii96 Jan 28, 2018 01:38PM
Ahojte, je mi už trápne to takto písať, ale škola mi fakt dáva zabrať, stále sa nadchnem a chcem písať a potom ma to prejde kvôli škole, nálade, problémom... Proste je to na hovno, ale budem sa snaži...
View all Conversations

Stories by Teryii
Život so živlom │Séria by Teryii96
Život so živlom │Séria
...To live means to fight... 19-ročná Sarah, ktorá žije v malom mestečku, má podobné problémy ako každý normá...
ranking #5 in nepriatelia See all rankings
Posledný úsmev │Jednorazovka by Teryii96
Posledný úsmev │Jednorazovka
"Ak neukončíme vojny, vojny ukončia nás." - H. C. Wells Krátka poviedka o tom, aká vie byť vojna kr...
+4 more
Dcéra pomsty │Jednorazovka by Teryii96
Dcéra pomsty │Jednorazovka
Irri. Bojovníčka na život aj na smrť. Podarí sa jej čeliť mágii, ktorá jej rozožiera vnútro a stavia ju do ne...
+7 more
3 Reading Lists