𝓔𝓷𝓰𝓳𝓮𝓵𝓵
*Føøtbáll Wíññér⚽=❤*

Le ti tregojne,se do e pres
Deri diten kur do vdes...♾

KUJDESU PER VETEN...TE KAM GJYSMEN TIME S.....❤⭐🌙

TE DESHA-TE DUA-DO TE DUA⭐🌙

ESHTE E RENDESISHME T KESH TY NE JET IDIOT❤⭐🌙

VETEM NJE IDIOT SI TY ME BERI TE DASHUROHEM...KILOMETRA LARG...PA U PREKUR... PA U TAKUAR..POR VETEM DUKE BISEDUAR ⭐🌙T'du Idiot ⭐🌙 @_samuel_12 🧿
  • In his heart S
  • JoinedJuly 19, 2017


Last Message
Stelaa18 Stelaa18 Mar 06, 2021 02:15PM
I should hate you...
View all Conversations

Stories by IDIOTT⭐🌙..
Vetem ai by Stelaa18
Vetem ai
Nje vajze 'pak' problematike do ti duhet te perballet nje dite me dike vetem per shkak te babait te saj. Kur...
ranking #20 in humor See all rankings
Majmuni Wattpadit(Kamila) by Stelaa18
Majmuni Wattpadit(Kamila)
Dedikuar Kamiles nga Shkurra dhe dy motorret e prishur Plotttt dashuriiiii
Yll Engjelli by Stelaa18
Yll Engjelli
EDHE ATO JETUAN TE LUMTUR,PERGJITHMONE BASHKE⭐🌙 Sepse Ylli,Hena dhe Engjelli nuk ndahen.Ato,i perkasin njera...
ranking #696 in love See all rankings
1 Reading List