I dont trust easily, so when I tell you I trust you, don't make me regret it!
  • JoinedDecember 16, 2016


Last Message
Seli1na Seli1na Jan 28, 2018 06:36PM
Uau, historia 4 Drejt 24 ka arritur numer nje ne humor. Vertet shume faleminderit, nuk e prisja te pelqehej kaq shume. Jeni te mrekullueshem.
View all Conversations

Stories by Seli1na
1 Peter 4:8 by Seli1na
1 Peter 4:8
"Vdeksha une sa priftin e bukur e paskeni." Tha ajo me nje ze te ulet qe ta degjonte vetem e motra...
ranking #23 in mystery See all rankings
4 Drejt 24 by Seli1na
4 Drejt 24
"He tani, ndihmoje shoqen tende te vetme." "Kush te tha se je e vetmja." "Oh, e kish...
ranking #9 in humor See all rankings
Pesha E Nje Premtimi by Seli1na
Pesha E Nje Premtimi
Mori fryme thelle dhe gjithçka qe pyeti veten ishte... "Po sikur ta kishte ditur atehere se si do vinte...
ranking #45 in shqip See all rankings