Co vám tak řeknu?
Je mi 20 let a momentálně studuji vysokou školu, konkrétně Univerzitu Karlovu, studijní program Asijská Studia se zaměřením Koreanistika.
Ke Koreji jsem se dostala přes K-pop, který jsem začala poslouchat na jaře roku 2016. Už od té chvíle jsem iGOT7/Ahgase. Nikdy jsem neměla jinou skupinu jako no. 1. Nicméně jsem multifandom a poslouchám snad každou skupinu, na kterou narazím.

Co se psaní týče, píšu přibližně od svých 14 let. V té době vznikli například moji X-Meni. To je asi důvod, proč je ta povídka všelijaká a místy nesmyslná.
Postupem času jsem toho napsala hromadu, to co vidíte tady na Wattpadu je jen zlomek toho co jsem napsala. V mém šuplíku leží desítky příběhů.

V současné době aktivně sleduji jen seriál Supernatural a filmy od Marvelu. Občas zabrousím na nějaký detektivní nebo lékařský seriál, které mě baví.

Ráda čtu, nejraději mám sérii Harry Potter a sérii o Harry Holem od Jo Nesba. V tuhle chvíli ale čtu jen věci, které potřebuji do školy.

Krom jiného mě baví i kreslení (v tom jsem ale slabý průměr), tanec (aka epileptická ryba na suchu) a hraní na klávesy (taky nic moc).

Mým snem je letět do Koreje, vystoupat na Namsan Tower a sledovat odtamtud zapadající slunce nad celým Seoulem.

Ano, jsem málo aktivní a kapitoly vydávám jednou ročně.

Každý občas udělá nějakou chybku nebo překlep. Jsem ráda, když mě upozorníte, ale byla bych radši, kdyby jste takové věci přecházeli. Vždycky se jednou za čas snažím dělat korekce. Děkuji za pochopení.
  • Pořád ještě ne Jižní Korea ...
  • JoinedMay 21, 2015


Last Message
RettyGirl RettyGirl Sep 27, 2019 12:20PM
ZdravímRok se s rokem sešel a naše Retty je vlastně pořád neaktivní. Úspěšně jsem odmaturovala a nastoupila na vysokou školu. Moje kamarádka @The-Hemmy mi vnukla myšlenku, že bych se mohla na Watt...
View all Conversations

Stories by Retty
한국어 시사 - Učebnice Korejštiny by RettyGirl
한국어 시사 - Učebnice Korejštiny
Chcete se naučit Korejsky? Tak to je tato kniha přesně pro vás. Jako studentka Koreanistiky vás provedu tí...
ranking #12 in kora See all rankings
Supernatural - Destiny (CZ) by RettyGirl
Supernatural - Destiny (CZ)
Mia vyrůstala v dětském domově. Její otec ji nechal záchranářům, poté co jejich dům shořel a její matka v něm...
ranking #393 in supernatural See all rankings
Ztraceno v  Googlu (CZ) by RettyGirl
Ztraceno v Googlu (CZ)
Všichni jsme jistě zažili nějaký moment, kdy nám Google překladač dost pomohl při testu z angličtiny nebo něm...
1 Reading List