LycorisCaldwelli

Wesołych świąt! :)
     	
     	Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia i spokoju, a także czasu spędzonego z rodziną i bliskimi, bezpośrednio czy przez internet.
     	
     	A przy okazji mam dla Was nowy rozdział Kresu samotności :)

LycorisCaldwelli

Hej, Kochani!
     
     Właśnie wrzuciłam nowy rozdział "Kresu samotności". Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)
     
     W międzyczasie pracuję nad innymi rzeczami i pewnie niedługo będę mogła podzielić się z Wami częścią nich :)
     
     Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie! :*

LycorisCaldwelli

Mam coś dla Was :)
     
     Kilka godzin temu ukazała się antologia "Tęczowe i fantastyczne" z queerowymi opowiadaniami :) A w środku dwa moje opowiadania, "Sawa" i "Syn wiedźmy" :)
     
     Całość jest dostępna za darmo i można ją pobrać tutaj:
     http://ksf.org.pl/ksf/teczowe-i-fantastyczne-antologia-queerowej-fantastyki/?fbclid=IwAR1MpuoHQXDTeVq4TpNejSaBG8-cAEcz4JTiC_7dazaKePcr1pMfEJ9dQyU
     
     Z całego serca polecam, to doskonała lektura na wakacje! :D

WandersmokLight

@LycorisCaldwelli świetna inicjatywa. Pobrałam, praca czeka grzecznie w bibliotece i mam nadzieję, że mi się spodoba ^^
Reply

LycorisCaldwelli

Przepraszam za brak aktywności :( Chwilowo średnio radzę sobie z czymkolwiek, a stres odreagowuję na serwerze roleplay.
     
     Jeśli macie ochotę na dobrą zabawę w klimacie MCU, szukacie kogoś do wspólnego oglądania filmów czy grania w MMO, to śmiało wbijajcie :)
     
     https://discord.gg/f2jG5v8
     
     Nieco o historii:
     
     Dzięki połączonym staraniom wielu herosów, Thanos został pokonany. Wszystko ma jednak swoją cenę. Ostatnie Pstryknięcie, którego na polu bitwy dokonał Thor, pozwala wygrać z Szalonym Tytanem i przywrócić do życia poległych bohaterów. Niestety, Gromowładny traci rękę i na wiele tygodni zapada w sen.
     Świat nie staje w miejscu, by pozwolić na świętowanie zwycięstwa. Wielokrotne użycie Kamieni Nieskończoności i międzywymiarowe podróże w czasie skutkują naruszeniem struktury wszechświata. Przyciąga to uwagę Obserwatorów i jeden z nich uświadamia sobie, że tym razem zachowanie bezstronności nie jest możliwe – postanawia złamać zasady i przywrócić równowagę poprzez połączenie niestabilnych uniwersów i utworzenie z nich jednego. Świat zaczyna się przeobrażać falami, najpierw gwałtownie, potem coraz łagodniej, niczym tafla jeziora po wrzuceniu weń kamienia. Pojawiają się w nim przybysze z innych rozpadających się światów, w tym mutanci zrzeszeni przez profesora Charlesa Xaviera. Kilka lat wcześniej udało im się wyjść cało z konfliktu z Traskiem i wywalczyć zaufanie dla Instytutu, a teraz znów będą zmuszeni walczyć o swoją pozycję, z pomocą Avengers i SHIELD lub też bez.
     Gdy starzy i nowi herosi próbują odnaleźć własne miejsce w powstałej rzeczywistości, kolejne zagrożenia zaczynają pojawiać się na horyzoncie. Choć Obserwator z zadowoleniem powraca w cień, skutki jego ingerencji zaczynają być odczuwalne coraz dalej, aż w końcu przyciągają uwagę istot potężniejszych od Thanosa. Jedna z nich obiera sobie Ziemię za kolejną planetę do podboju i przysyła swego posłannika, by rzucić bohaterom wyzwanie.
     
     Serdecznie zapraszam :)

lateks_ipomarancze

Hej, chciałam zapytać czy zamierzasz kontynuować Śnij Zapomniane? 

LycorisCaldwelli

@ewelinak23 Coraz słabiej u mnie z czasem i zdrowiem. Może kiedyś uda mi się wszystko na tyle poukładać, żeby wrócić do tego opowiadania ☹️
Reply

LycorisCaldwelli

@lateks_ipomarancze Przykro mi, w najbliższym czasie nie ☹️
Reply

LycorisCaldwelli

Mam dobrą wiadomość :) 
     
     Skończyłam pisać nowy rozdział Kresu samotności, dostaniecie go w poniedziałek. Gdybym nie wrzucała, to się upominajcie, bo to znaczy, że jestem leniuszkiem xD
     
     Przy okazji chciałam Was zaprosić na discordowy server Marvel's Mightiest, gdzie trochę bawię się w role play. Jest tam sporo naprawdę sympatycznych osób, dużo Avengers i X-menów, ładnych arcików i memów :) Znajdziecie mnie tam jako LycorisCaldwelli#9976 :)
     
     I uważajcie na siebie. Siedźcie w domu, czytajcie i może wpadnijcie ze mną porpić ;)

LycorisCaldwelli

Hej, hej!
     Przepraszam, że Was ostatnio zaniedbuję. Nowy rozdział Kresu powoli się pisze, obiecuję, że będzie długi 
     Przy okazji mam pytanie: lubicie role play? Bo sama niedawno wciągnęłam się w jeden marvelowy na discordzie Zgadnijcie, kim tam jestem