Kaan Turhal Kimdir?

Kaan Turhal, 15.05.1998 yılında İstanbul, Şişli ilçesinde doğmuştur. Çocukluk dönemini Şişli de geçiren Turhal, ilkokul hayatını Feriköy Necdet Kotil İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Daha sonra radyo, televizyon meslek lise hayatını tamamlayan Kaan Turhal, Aralık 2017 tarihin de ilk kitabı olan "Hayallerin Öyküsü "nü çıkartmıştır.

Tüm Türkiye'de adını duyurmayı başaran Kaan Turhal, ortaokul ve lise öğrencilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kaan Turhal, İstanbul Kültür Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı Bölümünü kazanmış ve hem okuyup hem de kitaplarıyla ilgilenmektedir.

Kaan Turhal, tarafından kaleme alınan son kitap ise "Sevgi Misali Hayat (İmzalı)", Destek Yayınları tarafından okuyucuların beğenisine sunulmak için basım tarihi verilmiştir.

Kaan Turhal'ın bir sonraki kitap ismi ise Solumdaki Melek adlı kitap çalışması olduğunu ve çok yakında basım aşamasına gireceğini ise sosyal medyada ve haber sitelerinde duyurmuştur.Kaan Turhal Ağrı / Doğubayazıt da askerliğini Çavuş olarak tamamlamış. Sonrasında Özel bir yapım şirketin de çalışma hayatını sürdürmüştür. Kaan Turhal'ın edebiyat alanında yapmış olduğu çalışmaları çeşitli dergilerde, televizyon ve haber kanalların da yayımlanmıştır.

Kaan Turhal ilk okul yıllarında yetiştirme yurduna verilmiş eğitimden uzak kalmıştır. Yetiştirme yurdunda kaldığı seneler hayatın ne kadar zor olduğunu anlamış ve kolay bir çocukluk yaşamamıştır. O dönemler yetiştirme yurdunda şiddet ve baskı gördüğü için yetiştirme yurdundan kaçıp kendi imkanlarıyla yatılı bir işte çalışma hayatına atılmış ve öğrenim hayatına uzun bir süre ara verdikten sonra kaldığı yerden devam etmiştir.

Kaan Turhal orta okul yıllarında şiir'e olan merakını ve yazmayı sevdiğini keşfetmiştir. Bu alanı sevdiği için özel ders alarak bu alan üzerinde kalmayı ve şiirlerini sosyal medyada yayınlamıştır. Kaan Turhal'ın birçok sitede şiirleri ve yazıları mevcuttur.

DAHA FAZLASI İÇİN: Web Sitesini ziyaret edebilirsin. kaanturhal.com
  • JoinedJune 24, 2015Last Message
KaanTurhal2022 KaanTurhal2022 Sep 25, 2017 06:48PM
Değerli okuyucalarım sizlere müjdeli haberlerim var. :)https://www.wattpad.com/story/113145811
View all Conversations

Stories by Kaan Turhal
DUYURUMUZ VAR! by KaanTurhal2022
DUYURUMUZ VAR!
Siz değerli yazarların dikkatinizi çekecek duyurumuz Var. Mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.
Kaan Turhal Kimdir? by KaanTurhal2022
Kaan Turhal Kimdir?
Daha Fazla Bilgi İçin Web Sitemi Ziyaret Edebilirsiniz. www.kaanturhal.com
ranking #144 in wattsy2018 See all rankings
Hayallerin Öyküsü (Raflarda Yerini Aldı) #wattsy2018 by KaanTurhal2022
Hayallerin Öyküsü (Raflarda Yerini...
Bu kitap, benim hep hayallere esir kalıp umutlarımın yüreğime kadar sızladığı ve bu yaşanmışlıklarla yola çı...
ranking #242 in öykü See all rankings
2 Reading Lists