Nie potrafię opowiadać o sobie i zawsze w takich chwilach brakuje mi słów. Od niemal czwartej klasy podstawówki lubiłam pisać. Na początku były to krótkie, szkolne opowiadania pisane w zeszycie, który głęboko chowałam do szafy, aby nikt nie spojrzał. Do blogów dorwałam się dopiero mając około dwunastu lat. Teraz minęło już sporo czasu od tamtej pory, a ja nadal uwielbiam tworzyć. Mam w głowie sporo pomysłów, które proszą się o wykorzystanie, aczkolwiek wszystkie trzymam na lepszy czas. Poza pisaniem opowiadań udzielam się również na blogach RPG, tam w zasadzie też piszę, więc dużej różnicy nie ma. Na blogosferze udzielam się pod nickiem Ice Queen - tak samo jak i tutaj. 
Poza pisaniem tu i tam, uwielbiam oglądać seriale i filmy. Do niedawna do moich ulubionych seriali należały Pamiętniki Wampirów, jednak wraz ze swoim zakończeniem spadły o kilka miejsc w dół. Aktualnie króluje u mnie Nie z tego świata i Chirurdzy, czyli odrobina fantastyki i medyczna obyczajówka.
Jestem straszną kociarą, nie zdziwcie się więc jak w opowiadaniach czasem skupię się bardziej na nich, niż na przygodach bohaterów.
Przy pisaniu lubię słuchać dobrej muzyki i pić herbatę o smaku słonego karmelu. Słucham przeróżnych gatunków, od popu zaczynając, a na muzyce klasycznej kończąc. Krótko mówiąc jestem otwarta na wszystkie muzyczne gatunki. Do moich ulubionych wykonawców należą Evanescence, Within Temptation, Lana Del Rey, G-Eazy, Halsey, Eminem, Ed Sheeran, Linkin Park, Three Days Grace oraz Breaking Benjamin. Znając siebie pominęłam jeszcze sporą garstkę osób, ale nie sposób wszystkich spamiętać.
W razie chęci skontaktowania się serdecznie zapraszam:
Mail: bysiaa44@gmail.com
GG: 50700814
A tak w ogóle to cześć! - Gabi jestem.
  • Neverland
  • JoinedAugust 6, 2014
Stories by Ice_Queen0621
The Three Of Us by Ice_Queen0621
The Three Of Us
Zniknięcie Loralie Veasey nie robi już na nikim wrażenia. Młoda, szukająca wrażeń dziewczyna od wielu już la...
ranking #134 in fantastyka See all rankings
Beauty and The Beast by Ice_Queen0621
Beauty and The Beast
Świat nigdy nie był taki jak sobie to wyobrażaliśmy. Nikt nie spodziewał się tego, że pewnego dnia z mroku wy...
ranking #13 in horror See all rankings
4 Reading Lists