Darkangelhome ya da bilinen adıyla Darkangel olarak uzun süredir fanfiction yazıyorum. BTVS evreniyle başlayan macera HP ve Merlin ile devam etti.  Bir süredir ise değişik Kpop fandomlarında yazmaya başladım. Yazıyorum çünkü yazmayı, kendimi hayal dünyasında kaybetmeyi ve bir şeyler yaratmayı seviyorum. Sadece hikayelerim için değil her zaman bana gelebilirsiniz. İnsan canlısı, umutsuz bir Güzin abla olarak her zaman mesaj kapım açıktır.  Hikayelerimi okuyucularla tartışmaya, anlamadıkları noktalarda açıklama yapmaya çalışırım. Bu yüzden bütün yorumlarınıza geri dönüş olacaktır. 

Yorumlarınızda açık ve dürüst olmaktan çekinmeyin. Ben bana bir şeyler katan yorumcuları daha çok severim. İsteklerinizi de iletebilirsiniz. Aklıma yatan olursa seve seve değerlendiririm. Sadece tek isteğim hikayelerin benim olduğunu unutmayın, emeğe saygı gösterin, karşılıklı vote vs gibi beklentilerle bana gelmeyin. Hikayeleri okumak istediğiniz için gelin ;)

Ayrıca buraya gelip hikayelerimi okuyacak olan yaşı küçük olan yazarların veya okuyucuların farkında olmadıkları bir gerçeğin altını çizmek istiyorum. Başka birine ait bir hikayeyi, ismini değiştirerek yayınlamak, izin alınmadan anonim altında yayınlamaya çalışmak, karakter isimlerini değiştirerek kendine mal etmeye çalışmak, hikayenin büyük kısmını araklayarak kendi hikayene yedirmeye kalkışmak SUÇTUR!


Özellikle de bu hikayenin telif hakları yazara aitse karşılaşacağınız tek şey aşağılanmak ve sertçe eleştirilmek olmayacak. Lütfen buna dikkat ederek bir başkasına ait olan hikayeyi çalmadan önce iki kere düşünün!


http://tr.wikipedia.org/wiki/Telif_hakk%C4%B1_ihlali


Burada yer almayan hikayelerime hikaye forumumdan ulaşabilirsiniz. ;)

Sanatçıların en iyisiyim ben. Şiirsiz bir ozan, resimsiz bir ressam, hiçbir tonu bir araya getirmemiş bir besteci, rolsüz bir oyuncu. Bitmiş yapıtları küçümserim. Basit çabaların bayağı sonuçlarıdır. Benim yapıtım hayatımdır.
  • İstanbul
  • JoinedDecember 24, 2013


Following

Last Message
Darkangelhome Darkangelhome Jul 30, 2022 02:46PM
Uzaylı Prensler Serisinin son kitabı, Prens Draco'nun hikayesi " Toxic Love " ilk bölümüyle yayında! Keyifli okumalar dilerim~
View all Conversations

Stories by Darkangel
Toxic Love - Darry (Uzaylı Prensler Serisi 8) by Darkangelhome
Toxic Love - Darry (Uzaylı Prensle...
Düşmanı istememesi gerekiyordu... Prens Draco'nun ailesi vahşice katledilmiş ve tahtı çalınmıştı. Tahtını ger...
ranking #126 in potter See all rankings
War of Hormones - Darry by Darkangelhome
War of Hormones - Darry
Harry Potter yanlış bir günde, yanlış bir dilekte bulunur ve sabah uyandığında kendini bir erkek olarak değil...
ranking #405 in potter See all rankings
Human Mate - Kaisoo / Vampire Mate - Chanbaek by Darkangelhome
Human Mate - Kaisoo / Vampire Mate...
Kurt adamların insan taraflarının kaybolmaması için diğer kurtlarla eşleşmeleri gerekiyordu. Ancak Alfa Kai ş...
ranking #234 in exo See all rankings
11 Reading Lists