Darkangelhome ya da bilinen adıyla Darkangel olarak uzun süredir fanfiction yazıyorum. BTVS evreniyle başlayan macera HP ve Merlin ile devam etti.  Bir süredir ise sadece Akame yazıyorum.  Yazıyorum çünkü yazmayı, kendimi hayal dünyasında kaybetmeyi ve bir şeyler yaratmayı seviyorum. Sadece hikayelerim için değil her zaman bana gelebilirsiniz. İnsan canlısı, umutsuz bir Güzin abla olarak her zaman mesaj kapım açıktır.  Hikayelerimi okuyucularla tartışmaya, anlamadıkları noktalarda açıklama yapmaya çalışırım. Bu yüzden bütün yorumlarınıza geri dönüş olacaktır. 

Yorumlarınızda açık ve dürüst olmaktan çekinmeyin. Ben bana bir şeyler katan yorumcuları daha çok severim. İsteklerinizi de iletebilirsiniz. Aklıma yatan olursa seve seve değerlendiririm. Sadece tek isteğim hikayelerin benim olduğunu unutmayın, emeğe saygı gösterin, karşılıklı vote vs gibi beklentilerle bana gelmeyin. Hikayeleri okumak istediğiniz için gelin ;)

Ayrıca buraya gelip hikayelerimi okuyacak olan yaşı küçük olan yazarların veya okuyucuların farkında olmadıkları bir gerçeğin altını çizmek istiyorum. Başka birine ait bir hikayeyi, ismini değiştirerek yayınlamak, izin alınmadan anonim altında yayınlamaya çalışmak, karakter isimlerini değiştirerek kendine mal etmeye çalışmak, hikayenin büyük kısmını araklayarak kendi hikayene yedirmeye kalkışmak SUÇTUR!


Özellikle de bu hikayenin telif hakları yazara aitse karşılaşacağınız tek şey aşağılanmak ve sertçe eleştirilmek olmayacak. Lütfen buna dikkat ederek bir başkasına ait olan hikayeyi çalmadan önce iki kere düşünün!


http://tr.wikipedia.org/wiki/Telif_hakk%C4%B1_ihlali


Burada yer almayan hikayelerime hikaye forumumdan ulaşabilirsiniz. ;)

Sanatçıların en iyisiyim ben. Şiirsiz bir ozan, resimsiz bir ressam, hiçbir tonu bir araya getirmemiş bir besteci, rolsüz bir oyuncu. Bitmiş yapıtları küçümserim. Basit çabaların bayağı sonuçlarıdır. Benim yapıtım hayatımdır.
  • İstanbul
  • JoinedDecember 24, 2013


Following

Last Message
Darkangelhome Darkangelhome Jun 17, 2017 02:08PM
Siz oyladınız ben yazdım. Tatil hediyeniz Crosscover hikaye " Callet You, Cometh I " ilk bölümüyle sizlerle. Umarım Merlin x Narnia crosscoverini beğenirsiniz.^^
View all Conversations

Stories by Darkangel
Calleth You, Cometh I - Merlin/Arthur (Merthur) by Darkangelhome
Calleth You, Cometh I - Merlin/Arthur (Merthur) Fanfiction
Kral Uther zamanı geçmekte olan anlaşmaları yenilemek ve yeni anlaşmalar için çevre ülke kralları ile veliahtlarını ülkesine davet etmişti. Bir ay sürecek festivale gelecek prensler şimdiden genç kızların dilindeyd...
DUYURULAR by Darkangelhome
DUYURULAR Random
Hikayeler, yarışmalar, istekler ve daha pek çok konuda konuşabileceğimiz alan...
Forever Yours - Snape/Harry (Snarry) by Darkangelhome
Forever Yours - Snape/Harry (Snarry) Fanfiction
Karanlık Lord'un yeni planı Yoldaşlığın bütün planlarını alt üst edecek. Severus Snape kendisine verilen bu imkansız görevde aklı ve duyguları karman çorman olmuş Harry Potter'a karşı ne kadar dayanabilecek?